Kolarov Galatasaray'a mı geliyor! Galatasaray'dan Fenerbahçe sürpriz çalım!

Galatasaray Kolarov'la ilgileniyor! Fenerbahçe'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci ve futbol yorumcusu Ahmet Ercanlar Haber Global'de açıkladı! Kolarov Galatasaray'a mı geliyor? Son dakika Kolarov Galatasaray transfer hamlesi. Galatasaray'dan Fener'e transfer çalımı...

Haberler 25.08.2019, 23:37
Kolarov Galatasaray'a mı geliyor! Galatasaray'dan Fenerbahçe sürpriz çalım!

Fenerbahçe'nin uzun süredi peşinde olduğu sol bek oyuncusu Kolarov, Galatasaray'a mı geliyor? Nagatomo'nun yanına rekabet yaratacak bir sol bek için transfer harekatına başlayan Galatasaray, Roma'dan Kolarov'la ilgileniyor mu? Haber Global'de Ahmet Ercanlar "Galatasaray'ın Kolarov için devreye girdiğini, sorduğunu duydum." cümlesini sarf etti!

Kolarov için Fenerbahçe uzun süredir görüşmelerini sürdürmüş ancak Roma kulübü, Kolarov'u bırakmaya yanaşmamıştı. Ahmet Ercanlar'ın iddiasına göre Kolarov için Galatasaray'da devreye girdi! Falcao'nun yanı sıra Kolarov da Aslan olabilir! 

Kolarov Galatasaray'a gelir mi? Son dakika Cimbom'dan Fener'e transfer çalımı

Galatasaray, Kolarov'u transfer ederek hem sol bekte açığını kapatmak hem de ezeli rakibi Fenerbahçe'ye unutulmayacak bir transfer çalımı atmaya çalışıyor. 

Ahmet Ercanlar'ın iddiasına göre Galatasaray, Kolarov için Roma ile görüşmelerini sıklaştırdı! Son gelen duyumlara göre Kolarov transferi 3-4 milyon euro bonservis bedeliyle bitebilir.;

Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/kolarov-galatasaraya-mi-geliyor-galatasaraydan-fenerbahce-surpriz-calim-46667

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@