Kim Milyoner Olmak İster Arda 1 milyon liralık soruyu cevapladı mı?

Kim Milyoner Olmak İster’de 19 yaşındaki Arda 1 milyon liralık soruyu açtırdı!

Haberler 30.06.2019, 22:28 30.06.2019, 22:33
Kim Milyoner Olmak İster Arda 1 milyon liralık soruyu cevapladı mı?

Kim Milyoner Olmak İster'de uzun zaman sonra ilk kez 19 yaşındaki Arda, dev ödüllü soruyu görme şansını elde etti. Sosyal medyada gündem olan genç Arda'nın "Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum" sözleri ise duygulandırdı. 1 milyon liralık soru yayınlanacağı sırada ise yarışmanın süresi bitti. 1 milyonluk soru gelecek programda açılacak.

Kim Milyoner Olmak İster, yarışmasında herkesin merakla beklediği bir gelişme yaşandı. Arda Bey, 1.000.000 TL değerindeki 12. soruyu görmeye hak kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon liralık soru ve cevabı haberimizde olacak. Peki Kim Milyoner Olmak İster, yarışmasında 1 milyonluk soru ne zaman yayınlanacak?

Kim Milyoner Olmak İster’de uzun zaman sonra ilk kez 19 yaşındaki Arda, dev ödüllü soruyu görebildi. 1 milyon liralık soru için nefesler tutuldu.

Ekranların fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster çok konuşulmaya devam ediyor. Murat Yıldırım'ın sunumuyla seyirci karşısına çıkan Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan sorular da seyirciler tarafından sıklıkla aranıyor. Fenomen yarışma İşte Kim Milyoner Olmak isterdeki 1 milyonluk soru haberimizde olacak.

Kim Milyoner Olmak İster’de uzun zaman sonra ilk kez 19 yaşındaki Arda, dev ödüllü soruyu görme şansını elde etti. Sosyal medyada gündem olan genç Arda’nın “Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum” sözleri ise duygulandırdı. 1 milyon liralık soru yayınlanacağı sırada ise yarışmanın süresi bitti. 1 milyonluk soru gelecek programda açılacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@