Kılıçdaroğlu'ndan il başkanlarına İnce talimatı

Kılıçdaroğlu CHP’li il başkanlarına Muharrem İnce ile ilgili bir dizi talimat gönderdi.

Haberler 27.06.2018, 13:05
Kılıçdaroğlu'ndan il başkanlarına İnce talimatı

İleri Haber - CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu CHP Genel Merkezi'nde açıklamalarda bulundu. Muharrem İnce ile ilgili konuşan Kılıçdaroğlu, "Muharrem İnce bizim bir değerimizdir, onu da kucaklıyoruz. İl başkanlarıma talimatımdır: Muharrem İnce'yi Karşılayacaksınız, heyecan içinde gezdireceksiniz. Uğurlayacaksınız" dedi. 24 Haziran seçimlerinde aldığı yüzde 30,8 oy oranı ile 2'nci olan CHP'nin cumhurbaşkanı Muharrem İnce, Türkiye'nin 81 iline ziyarette bulunacağını ve teşekkür edeceğini açıklamıştı.

"Bugün çok mutluyum havuz medyasında ilk kez manşet olduk. Havuz medyasında manşet olduysak demek ki yaptığımız iş doğru. Hiçbir arkadaşımızı ötekileştirmek, dışlamak gibi amacım yok” diyen Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“Herkesi, 81 milyonu kucaklayacağız. İl başkanı, ilçe başkanı gelmek isteyenler oldu. Gelmeyin dedim. Herkes işini yapsın dedim. Biz önümüzdeki seçimlere önemli bir hazırlıkla gideceğiz. Türkiye'yi demokrasiye kavuşturmak için mücadele edeceğiz. Bu seçimler klasik seçimler değildir.”


“Herkesi kucaklayacağız” diyen Kılıçdaroğlu Muharrem İnce ile ilgili şunları söyledi: “Muharrem İnce bizim bir değerimizdir, onu da kucaklıyoruz. Havuz medyası da bunu bilsin. Biz de ayrılık gayrılık yoktur. Biz demokrasi adamıyız. Haktan, hukuktan yanayız. Birlikte yürüyeceğiz.”

“Hiç kimseyi ötekileştirmeden 81 milyonu kucaklıyoruz, sevgili arkadaşım Muharrem İnce 81 ili gezeceğim diyor. İl başkanlarıma talimatımdır” diyen Kılıçdaroğlu şöyle devam etti: “Karşılayacaksınız, heyecan içinde gezdireceksiniz. Uğurlayacaksınız. Hiçbir tereddütünüz olmasın."
 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@