Kılıçdaroğlu: Huzur içinde yaşamak istiyoruz

CHP lideri KEMAL Kılıçdaroğlu, dün akşam Beşiktaş'taki terör saldırısını lanetleyerek, yapanların amaçlarına asla ulaşamayacağını vurguladı, terörsüz bir Türkiye'de huzur içinde yaşamak istediklerini söyledi.

Haberler 11.12.2016, 22:08
Kılıçdaroğlu: Huzur içinde yaşamak istiyoruz

(DHA) - CHP lideri KEMAL Kılıçdaroğlu, dün akşam Beşiktaş'taki terör saldırısını lanetleyerek, yapanların amaçlarına asla ulaşamayacağını vurguladı, terörsüz bir Türkiye'de huzur içinde yaşamak istediklerini söyledi.


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu twitter hesabından yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:


"İstanbul'da yapılan alçak terör saldırısını lanetliyorum. Ülkemize kastedenler, alçak saldırılar yapanlar amaçlarına asla ulaşamayacaklar! Polislerimize ve tüm Türkiye'ye geçmiş olsun. Bu kara günlerin bir an önce son bulmasını diliyorum. Terör bir insanlık suçudur. Teröre karşı çıkmak da yüreğinde insan sevgisi olan herkesin temel görevidir. Terörsüz bir Türkiye'de, farklılıklarımızı zenginlik görerek, huzur içinde yaşamak istiyoruz. Polis ve sivil şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum."
Kemal Kılıçdaroğlu'nun ayrıca, twitter'daki profil ve arka plan fotoğraflarını kaldırarak yerine siyah fon koyduğu görüldü. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@