Keratin Nedir? Faydası Nelerdir?

Saçlarımız için gerekli olan protein yapısına keratin adı verilir. Saçlarınızın en büyük yapıtaşını oluşturur. Hava koşulları, saç boyaları, saç şekillendiricilerin vs. sebep oldukları yıpranmalardan dolayı saçın keratin yapısında azalma olur.

Haberler 21.08.2020, 20:20
Keratin Nedir? Faydası Nelerdir?

Saçlarımız için gerekli olan protein yapısına keratin adı verilir. Saçlarınızın en büyük yapıtaşını oluşturur. Hava koşulları, saç boyaları, saç şekillendiricilerin vs. sebep oldukları yıpranmalardan dolayı saçın keratin yapısında azalma olur. Bundan dolayı saçlarda dökülmeler, kırıklar meydana gelebilir. Keratin takviyeli kremler, şampuanlar kullanıldığı zaman saçınızın eski görünümüne sahip olursunuz. Saçlarınızın genç kalmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Bu protein yapı taşı sadece saçlarımız için değil, cildimizin ve tırnaklarımızın içinde önemli bir parçadır. Saçlarınız kolay kolay uzamıyor ise mutlaka keratin bakımı yapılması gerekir. Böylelikle saçlarınız eskisinden daha uzun olacaktır.

Keratin Maskesi Nasıl Yapılır?

Kuaföre gitmeye zamanınız yok ise evde küçük dokunuşlarla yıpranmış ve dökülmüş saçlarınız için keratin bakımı yapabilirsiniz. Güvenilir yerden aldığınız keratini saçlarınıza dökün. Daha sonra masaj yaprak sac köklerinize yedirerek saç uçlarına gelin. Açık kalacak şekilde 15 dakika bekleyin. Sonra saçlarınızı yıkayın. Evinizde bulunan fön ya da saç düzleştirici ile saçınızı düzleştirin. Böylelikle saclarınızın daha canlı kalacaktır. https://www.recete.com/keratin-bakimi/ linkine tıklayarak ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@