Kardeş Çocukları Mert kimdir? Gerçek adı ne? Erdem Yılmaz hakkındaki tüm bilgiler

Star TV'nin Gold Film imzalı dizisi dizisi Kardeş Çocukları'nın yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni oyuncuların kadroyu güçlendirdiği Kardeş Çocukları'na son olarak Mert karakteriyle Erdem Yılmaz katıldı. Peki Kardeş Çocukları Mert kimdir? Gerçek adı ne? Erdem Yılmaz kaç yaşında?

Haberler 28.08.2019, 19:45
Kardeş Çocukları Mert kimdir? Gerçek adı ne? Erdem Yılmaz hakkındaki tüm bilgiler

Star TV'nin geçtiğimiz sezon başlayan ve pazar günleri ekranlara gelen sevilen dizisi Kardeş Çocukları 2. sezonda bomba etkisi yaratmaya hazırlanıyor. Yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam eden dizinin kadrosu giderek güçleniyor. Yeni sezona Adnan karakterine hayat veren Cem Davran'dan sonra Erdem Yılmaz dahil oldu. Dizide Mert karakterine hayat verecek olan Erdem Yılmaz kimdir? Kardeş Çocukları Mert kimdir? Gerçek adı ne? çok merak edildi. Biz de sizler için tüm bu soruları araştırdık bulduk.

Kardeş Çocukları dizisine Mert karakteriyle yeni sezonda Erdem Yılmaz dahil olacak. Daha önce hiçbir dizide görmediğimiz Erdem Yılmaz aslında Arif Diren ve Aras Aydın’ın yakın arkadaşı. Peki Erdem Yılmaz kim?

Kardeş Çocukları Erdem Yılmaz kimdir?

Tiyatro oyuncusu olan Erdem Yılmaz, daha önce çeşitli oyunlarda rol almıştır. Uzun Yol ve Kulyas: Lanetin Bedeli filmlerinde de boy gösteren Yılmaz, daha önce bir dizide oynamadı.

Öte yandan Erdem Yılmaz'ın canlandıracağı Mert karakteri konusunda da bir bilgimiz yok. Ancak dizideki kötü karakterlerin artacağını düşünürsek, Mert takıntılı kötü bir genç olarak dizide dengeleri değiştirebilir. ;

Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/kardes-cocuklari-mert-kimdir-gercek-adi-ne-erdem-yilmaz-hakkindaki-tum-bilgiler-46828

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@