İstanbullu Gelin 68. Bölüm 2. Fragmanı! Yeni Bölümde İşler Değişiyor! Boranlar İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor!

İstanbullu Gelin dizisinin cuma akşamı ekranlara gelecek yeni bölüm öncesi 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Esma ve Garip'in evlenmesi sonrası durumlar değişiyor. Esma'nın oğulları ile paylaşacağı önemli karar merak ediliyor.

Haberler 27.12.2018, 22:26
İstanbullu Gelin 68. Bölüm 2. Fragmanı! Yeni Bölümde İşler Değişiyor! Boranlar İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Dramatik bir aşk hikayesi İstanbullu Gelin, yayınlandığı ilk günden beri izleyenleri heyecanlandırmaya ve ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 68. bölüm fragmanı yayınlanan dizide; Esma yıllar sonra büyük aşkına kavuşuyor. Evlatları ise annelerinin mutlu olması için elinden geleni yapıyor.

İstanbullu Gelin merakla beklenen 68. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni fragmanda; Esma ve Garip bir ömür sürecek mutlu beraberlik için nikah masasına oturuyor. Garip, hayatını Esma'nın yollarına seriyor.

İstanbullu Gelin son bölümde, hem ağlattı hem de kavuşmalara sahne oldu. Esma’nın hastalığı, hayata küsmesine, bu yükü tek başına sırtlamak istemesine neden olurken, sevdikleri yalnız bırakmadı. Süreyya’nın kararı aşıkları yeniden birbirine bağladı. Son bölümün ardından gözler 68. bölüm fragmanına çevrildi.

Son bölümde; Esma, unutma hastalığı nedeniyle radikal kararlar alır. Evlenmenin eşiğinde olan Esma, sevdiğinden, yaşama sevincinden ayrılmaya karar verir. Garip, alıp başını gidecekken, Süreyya ve Nurgül'ün gerçekleri söylemesi ile tüm dengeler değişir. İyi günde kötü günde ne olursa olsun Esma'dan ayrılmak aklının ucundan bile geçmeyen Galip, sevdiğine koşar. Büyük aşk kaldığı yerden devam ederken, düğün hazırlıklarıda hız kazanır. Esma'nın kına gecesi sonrasında yaşananlar büyük bir kaos oluşturur. 


İstanbullu Gelin Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar


Esma, Süreyya'yı büyük sırrın ortaya çıkmaması için uyarsada, Garip'in öğrendiği görülüyor. Garip'in ''benim hafızam ikimizede yeter'' sözleri Esma'ya ilaç gibi geliyor. Star TV'nin cuma akşamları herkesi ekranlara kilitleyen dizisi için bekleyiş sona erdi. Esma, hastalığının ortaya çıkması sonrası ağır bir iç çöküş yaşıyor. Sıkıntılı günlerden geçen aile bu haberle derinden sarsılıyor. Esma, hem kendine hem Garip'e hayatı zindan edecek kararlar alıyor.

Esma'nın yıllar sonra kavuştuğu aşkı, yarım kalıyor. Hasta olduğunu öğrenen Esma, Garip'in de hayatını mahvederim düşüncesiyle  evlenmekten vazgeçiyor. Esma, alzheimer olduğunu herkesten saklarken, Süreyya her şeyi öğreniyor.

Yeni fragmanda; Esma, nikah olmayacağını ve Garip'le ayrıldıklarını dile getiriyor. Bu haber karşısında Boranlar şok oluyor. Ani ayrılığın sebebi merak edilirken, hastalığı ilk öğrenen Süreyya oluyor. Takipçiler, Süreyya'nın gerçekleri söylemesini ve Esma Garip aşkının mutlu sonlanmasını diliyor. Esma, hasta olduğunu öğrenmesi sonrası bazı kararlar almaya zorluyor.

Son bölümde; Garip yıllar sonra yaşayacağı mutluluk için heyecanlanırken, Esma hastalığını öğrenmenin şokuyla sarsılır. Emir’in ortadan kaybolması Faruk’un büyük öfkesine neden olur. Fikret, Adem için endişelenmekte, ona ulaşmaya çalışmaktadır. Dilara’dan aldığı bilgi ile Güneş’ten şüphelenen Senem’in içi içini yer, duruma el atar. Süreyya son günlerdeki gerilimli havanın dağılması için Faruk’a sürpriz yapmaya karar verir ancak onu da başka bir sürpriz beklemektedir. 


Dizide sürpriz konuk oyuncu 

İstanbullu Gelin'de sürpriz bir gelişme yaşandı. Ünlü rockçı Aylin Aslım konuk oyuncu olarak dizide boy gösterdi. İpek'in kuzeni 'Gülbin' rolüyle seyirci karşısına çıktı. Esma'nın mutluluğu ikiye katlanıyor. Yıllar sonra büyük aşkına kavuşmanın yanı sıra, geçmişinden izler taşıyan, özlem duyduğu konağına da geri dönüyor.

 

Kaynak: http://www.kamuajans.com/diziler/istanbullu-gelin-68-bolum-2-fragmani-yeni-bolumde-isler-degisiyor-boranlar-icin-yeni-bir-donem-basliyor-h529279.html

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@