İstanbul'da bu yollar 1 Mayıs'ta kapalı

İstanbul'da 1 Mayıs günü Bakırköy, Beyoğlu ve Şişli'de bazı yollar trafiğe kapatılacak. Deniz, tramvay, metro seferleri de ulaşıma kapatılacak.

Haberler 30.04.2017, 00:08
İstanbul'da bu yollar 1 Mayıs'ta kapalı

İstanbul'da 1 Mayıs'ta trafiğe kapatılacak yollar ve çalıştırılmayacak toplu taşıma araçlarıyla ilgili açıklama yapıldı.

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün açıklamasına göre, kapatılacak yollar şöyle:  

 

BAKIRKÖY

 

Bakırköy ilçesinde İncirli Caddesi, Olgunlar Sokak, İsmail Erez Bulvarı, Ekrem Kurt Bulvarı, Fikret Yüzaltı Caddesi, Bahçesaray Sokak, Sayfiye Sokak, Pembeay Sokak, Akıl Hastanesi Caddesi trafiğe kapanacak. Alternatif güzergahlar olarak; D-100 Kuzey Güney, Sahil Kennedy Caddesi, Karabal Caddesi, Dr. Tevfik Sağlam Caddesi kullanılacak.

 

BEYOĞLU, ŞİŞLİ

 

Beyoğlu ve Şişli ilçelerinde, Tarlabaşı Bulvarı, Mete Caddesi, Gümüşsuyu Caddesi, Sıra Selviler Caddesi, Halaskargazi Caddesi, Cumhuriyet Caddesi kapatılacak.

 

Unkapanı Köprüsü’nden ve Perşembe Pazarı’ndan gelen akım Kasımpaşa ve Karaköy istikametine, Kasımpaşa’dan gelen akım tuz ambarı ışıklardan Hasköy ve Karaköy istikametine, Dolapdere’den gelen akım Divan Kavşağından tünel üzerinden Şişli istikametine veya stat üzerinden Beşiktaş istikametine, Dolmabahçe Gazhane Caddesinden gelen akım, Gümüşsuyu’na verilmeden Beşiktaş ya da Karaköy istikametine;

 

Şişhane’den gelen akım, Kasımpaşa ve Unkapanı Köprü istikametine, Şişli’den gelen akım, Yedikuyular Caddesi ve Taksim Tünel üzerinden Beşiktaş istikametine, Defterdar Yokuşu’ndan Taksim’e çıkan yol kapalı olacağı için gelen akım akarsu yokuşu ve taktaki yokuşu istikametine, Mebusan Yokuşu Caddesi çıkış istikameti Meclis-i Mebusan Caddesi’yle kesişim noktasından kapatılarak akım, Karaköy istikametine yönlendirilecek. Halaskargazi Caddesi kapatılacak, alternatif olarak; Abide-i Hürriyet Caddesi kullanılacak. 

 

TOPLU TAŞIMALAR

 

Toplu taşımalarda ise Beşiktaş, Kabataş ve Karaköy iskeleleri, Avrupa yakasından Anadolu yakasına, Anadolu yakasından Avrupa yakasına deniz motoru seferleri, Taksim-Karaköy arası çalışan Tünel seferleri, Taksim- Kabataş arası çalışan füniküler seferleri, İstiklal Caddesinde çalışan Nostalji Tramvayı, Yenikapı-Hacıosman metro hattı üzerinde bulunan Taksim, Şişhane, Osmanbey metro istasyonları saat 05.00’dan itibaren etkinlik bitimine kadar seferlere kapalı olacak. (Sol Haber Portalı)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@