İstanbul Emniyet Müdürlüğü; bu köprülerden geçişlere ilişkin yeni düzenleme getirdi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, emniyet bünyesindeki araçların Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprüsü'nden geçişlerine ilişkin yeni düzenlemeyle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada,

Haberler 09.12.2016, 14:18 12.12.2016, 01:40
İstanbul Emniyet Müdürlüğü; bu köprülerden geçişlere ilişkin yeni düzenleme getirdi

(DHA) İstanbul Emniyet Müdürlüğü, emniyet bünyesindeki araçların Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprüsü'nden geçişlerine ilişkin yeni düzenlemeyle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki 6 bin 547 aracın köprü geçişlerini görev dahilinde yapıldığı belirtilerek amacın “görev dışı geçişleri önlemek ve kamu kaynaklarını verimli kullanmak" olduğu kaydedildi.


Açıklama şöyle;


“09.12.2016 günü bazı basın yayın organlarında “Emniyet'e Pahalı Geldi" başlıklı haber içeriğinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki araçlara Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprülerinden geçişi ile ilgili ifadeler yer almıştır.

Öncelikli olarak, emniyet araçlarıyla ilgili herhangi bir yasaklama söz konusu değildir. HGS ve OGS takılı tüm araçların geçiş hakkı vardır.


Uyarı yazımızın temel sebebi; bünyemizde bulunan 6 bin 547 emniyet aracının geçişlerinin görev dâhilinde yapılıp, görev dışı geçişlerin engellenmesi ve kamu kaynaklarının verimli kullanılmasının sağlanmasıdır"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@