İstanbul'da okullar tatil edilecek mi? Meteoroloji'den son dakika uyarısı

Beklenen kar yağışı Marmara'ya geldi! Tekirdağ'da kar yağışı başladı...

Haberler 04.01.2019, 00:17
İstanbul'da okullar tatil edilecek mi? Meteoroloji'den son dakika uyarısı

Meteoroloji ve AKOM'dan gelen kar yağışı ve tipi uyarılarının ardından İstanbullular hava durumu ve meteoroloji haberlerini araştırmaya başladılar. Gelen son hava durumu tahmin raporlarında İstanbul'un batı kesimlerinde yarın yoğun kar yağışı beklendiği bildirildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre yer yer karla karışık, yer yer kar şeklinde olması beklenen yağışların salı gününe kadar sürmesi bekleniyor.

Kar yağışı uyarısı ile birlikte öğrenciler de okulların tatil olup olmayacağını tartışmaya başladı. Peki kar yağışı, İstanbul'u ne zaman etkisi altına alacak? İstanbul'da okullar tatil edilecek mi? İşte İstanbul hava durumu ile ilgili bütün son dakika gelişmeleri ve önemli detaylar...

İstanbul'da vatandaşların kar yağışı için heyecanlı bekleyişi sürüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM'dan ardı ardına gelen kar yağışı uyarılarının ardından, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri, vatandaşların kar yağışından doğacak olumsuzluklardan etkilenmemesi için çalışmalarını tamamladı. Kar yağma ihtimalini araştıran öğrenciler de, İstanbul'da beklenen kar yağışının ardından okulların tatil olup olmayacağını araştırıyor.

Peki, İstanbul'da tipi ile etkisini göstermesi beklenen kar yağışı ne zaman başlayacak? Okullar tatil edilecek mi? Tüm soruların cevabı ve anbean gelişmeler haberimizde...

İSTANBUL'DA KAR YAĞIŞININ NE ZAMAN BAŞLAMASI BEKLENİYOR?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre yağışlı havanın akşam saatlerinde İstanbul'a giriş yapması bekleniyor. Karla karışık yağmur şeklinde başlayacak yağışların gecenin ilerleyen saatlerinde kar yağışına dönmesi bekleniyor.

İSTANBUL SAATLİK HAVA DURUMU 3 OCAK PERŞEMBE

03.01.2019 Perşembe 18:00 - 24:00: Karla karışık yağmur

04.01.2019 Cuma 00:00 - 06:00 : Kar yağışlı

04.01.2019 Cuma 06:00 - 12:00 Kar yağışlı

04.01.2019 Cuma 12:00 - 18:00 Kar yağışlı

İSTANBUL'DA YARIN (CUMA) OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul'da beklenen kar yağışı henüz başlamadı. İstanbul'da kar tatili ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İstanbul Valiliğinden eğitime ara verilip verilmeyeceği ile ilgili bütün son dakika gelişmeleri anında sabah.com.tr'de olacak.

Çanakkale, Kırklareli ve Tekirdağ çevreleriyle İstanbul'un batı kesimlerinde yarın yoğun kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, yarın ülkenin kuzeybatı kesimlerinde hava sıcaklıkların 2 ila 6 derece azalacak.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/yasam/2019/01/03/istanbula-kar-ne-zaman-yagacak-istanbulda-okullar-tatil-edilecek-mi-son-dakika-haberleri

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@