İrem Derici hayran paniği yaşadı! Kapısına dayandı

Attığı taciz mesajlarıyla bir süredir İrem Derici'yi rahatsız eden hayranı, bu kez de eline çiçek alıp ünlü şarkıcının Harbiye'deki evinin kapısına gitti.İrem Derici'nin kapısına giden hayranı İrem Derici'ye aşık olduğunu ve onunla görüşmek istediğini söyledi. Endişeye kapılan Derici karakola gitti

Haberler 27.08.2019, 23:56
İrem Derici hayran paniği yaşadı! Kapısına dayandı

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin takıntılı hayranı kantarın topuzunu kaçırdı. 22 Ağustos 2019 14:00'da eline çiçek alıp İrem Derici'nin kapısına dayanan sapık hayran, ünlü şarkıcının yardımcısına "Ben İrem Derici'ye aşığım, onunla görüşeceğim" dedi. Bunun ardından endişeye kapılan İrem Derici soluğu karakolda aldı. 

TACİZ ARŞA ÇIKTI! KAPISINA DAYANDI

Ardından dün gece de yine elinde çiçekle İrem Derici'nin Harbiye'deki evinin kapısına dayanan Erol K. adlı şahıs, "Sana aşığım İrem" diyerek apartmanın girişinde bağırmış. Hemen polisi arayan İrem Derici ise gözyaşları içinde karakola gitti.

UZUN ZAMANDIR DEVAM EDİYORDU


İrem Derici'ye bir süredir sosyal medya üzerinden de mesajlar atan Erol K., ünlü şarkıcıyı rahatsız ediyormuş. Gözyaşları içinde ifadesini veren Derici, Erol K.'dan şikayetçi oldu.

Bu sapık hayran olayı Ebru Gündeş, Hande Yener ve Hadise'nin başına gelen taciz olaylarını getirdi. 

 Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/irem-derici-hayran-panigi-yasadi-kapisina-dayandi-46753

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@