Instagram Canlı Yayın İşlevi Sunmaya Hazırlanıyor!

Canlı yayın yapabileceğiniz sosyal ağların arasına, şimdi de Instagram ekleniyor!

Haberler 12.11.2016, 01:19 12.11.2016, 18:14
Instagram Canlı Yayın İşlevi Sunmaya Hazırlanıyor!
chip.com.tr'nin haberine göre; Sosyal ağların bir çoğunun canlı yayın işlevi sunduğunu biliyoruz. Görünüşe bakılırsa Instagram da bu işlevi sunmanın planlarını yapıyor.

Instagram CEO'su Kevin Systrom, Financial Times ile yaptığı bir söyleşide canlı video işinin "çok heyecan verici" olduğunu söyledi. "Yaptığımız şeyi ileriye taşıyabileceğimizi düşünüyorum" diye konuşan Systrom, "Sevdiğim bir kişiyle ilişkilerimi güçlendirmeye çalışıyorsam, canlı video, bu kişiyle yakın olmak için harika bir yol olurdu."

Canlı yayın işlevini merkezi bir işlev haline getiren Facebook'un kontrolündeki Instagram'ın kendi canlı yayın işlevini sunmak istemesi, gayet doğal. Bununla birlikte canlı yayın işlevinin tam olarak nasıl çalışacağı ve ne zaman kullanıcılara sunulmaya başlanacağı bilinmiyor.

T Journal'ın bir süre önce yayınlanan haberine göre canlı yayın işlevi, Stories bölümünde gösterilecekti. Canlı yayın yapan kullanıcılar, kırmızı daire içerisinde görünecek ve profil fotoğrafının yanında "Live" ibaresi yer alacaktı. Canlı yayın yapmak için ise "Go Insta!" düğmesine basmak yetecekti.

Instagram'ın canlı video işlevini muhtemelen çok fazla beklemeyeceğiz, bu yüzden Instagram'dan canlı yayın yapmaya veya izlemeye hazırlıklı olun.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@