Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

KPSS Şartı Yok! Türk Kızılay'ından Personel Alım İlanı Yayınladı!

Türk Kızılay'ı tarafından KPSS şartı aranmaksızın personel alımı yapılacağı duyurusu yayınlandı. Kızılay personel alım şartları, başvuru tarihi ve detayları…

KPSS'siz İlana Çıktı! Kızılay Memur ve İşçi Alacak İşte Tüm Açık Kadrolar

Kızılay İstanbul'da bulunan birimlerine personel alımı yapacağını duyurdu. 17 farklı meslek grubunda personel alımı yapacak olan Türk Kızılayı başvuruların başladığını açıkladı. 

Cumhurbaşkanlığı Kadrolu Memur Alımı için İlana Çıktı! Kadrolar, Başvuru Şartları, Maaş

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS A grubu kapsamında kadrolu memur alımı yapacak kurum Uzman Yardımcısı istihdam edecek.

Ankara'da Belediyeye Zabıta Memuru Alınacak!

Çankaya Belediye Başkanlığı, 10'u kadın, 70'si erkek olmak üzere toplam 80 zabıta memuru istihdam edecek.

Üniversite Bünyesine KPSS'siz Kadrolu Kadın ve Erkek Güvenlik Görevlisi Alınacak

Pamukkale Üniversitesi, KPSS şartı olmaksızın, hem kadın hem de erkek özel güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Çalışmaya hak kazanan güvenlik görevlileri, 'Sürekli İşçi' statüsünde işe başlayacaklar.

60 KPSS Puanıyla 30 Memur Alımı için İlan Yayımlandı! Başvurular Başladı

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) memur alım ilanı yayımladı. Eylül 2021 döneminde başvuruları alınacak memur alım ilanına 60 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek. İlana dair detaylar haberimizde.

Merkez Bankası Memur Alım İlanına Çıktı! 40 Personel Alacak

Merkez Bankası yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını duyurdu. Merkez Bankası duyurusunda personel alımlarının bilişim alanında ve uzman yardımcısı pozisyonunda olacağını bildirdi.

En Az Lise Mezunu Danışma Memuru Alınacak! 102 İlan için Başvurular Açıldı

İŞKUR üzerinden danışma memuru alımı için ilan yayımlandı. Türkiye'nin farklı illerinde yer alan firmalar tarafından yayımlanan duyurularda yer alan şartlar ve diğer özellikler haberimizde.

KPSS'siz, En Az Lise Mezunu Olmak Şartıyla Dışişleri Bakanlığı Fransa'da Görevlendirmek Üzere Memur Alacak

Dışişleri Bakanlığı, Fransa Paris'te görevlendirmek üzere memur alımı yapacak. İlana KPSS'siz başvuru yapılabilecek. Adayların en az lise mezunu olması ve bilgisayar kullanabilmesi diğer koşullar.

İlkokul Lise Mezunu Olanlar! Üniversiteye Kadrolu Güvenlik ve Temizlik İşçisi Alımı Yapılacak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi kadrolu işçi alımı yapacağını duyurdu. Üniversite bir kılavuzla açık kadrolar, şartlar ve başvuru tarihlerini tek tek açıkladı.

Adalet Bakanlığı Eylül 2021'de 60 KPSS Puanıyla Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı yayımladığı iki farklı duyuru ile birden sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık duyurusunda toplam 26 personel istihdam edeceğini bildirdi.

65 ve 70 KPSS Puanıyla Büro Memuru, Destek Personeli Alınacak

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilana başvuruların ise KPSS puan sıralaması esasına göre olacağını duyurdu.

MSB Kara, Hava, Deniz Kuvvetlerine Sözleşmeli Er Alımı Yapıyor! Başvuru Şartları

Milli Savunma Bakanlığı 2021 yılı sözleşmeli er alım ilanı yayımlandı. Kara, hava ve deniz kuvvetleri bünyesinde yapılacak sözleşmeli er alımları haberimizde.  

Eylül 2021 Kadrolu Devlet Memuru Alımı Yapan Bakanlıklar

Kamu kurumlarına kadrolu memur alımları yapılıyor. Eylül 2021 dönemi için yayımlanan ve başvuru süreci devam eden ilanlar haberimizde. 

Enerji Bakanlığı'na Sözleşmeli 50 Mühendis Alımı Yapılacak! KPSS Şartı Yok

Enerji Bakanlığı'na bağlı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğüne 50 sözleşmeli mühendis alımı yapılacak. Personel alımı KPSS'siz ancak mesleki deneyim şartı ile olacak.

DSİ Bekçi Alımı Yapıyor! Lise Mezunları Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın

Devlet Su İşleri (DSİ) 2021 yılı işçi alım ilanı yayımlandı. 2005 personel alımı yapacak olan DSİ ilan edilen kontenjanlar için bekçi kadrosu için de yer ayırdığını duyurdu.

KPSS'ye Girmiş Olanlar! 3 Belediye 181 Memur Alımı Yapacağını İlan Etti

KPSS'ye girmiş adaylar için asgari puan şartını sağlamak kaydıyla 3 farklı memur alım ilanı yayımlandı. İşte ilan yayımlayan belediye başkanlıkları ve alım yapılacak kadrolar.

GSB 4 Bin 346 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alacak! Başvurular İŞKUR'da Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 4346 güvenlik personeli ve temizlik personeli alımı için ilana çıktı. Bakanlık tarafından yayımlanan personel alımlara başvuruların lise mezunu şartıyla yapılacağı duyuruldu.

DSİ 2005 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak! Başvurular İŞKUR'dan Yapılacak İşte Şartlar

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü 2005 personel alımı için ilana çıktı. Türkiye'nin farklı şehirlerine yapılacak personel alımlarına başvurular İŞKUR üzerinden alınmaya başlandı.

Toplam 171 haber.