Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

GİB 145 Kamu Personeli Alıyor! Lise, Ön Lisans, Lisans Mezunu Şoför, Hizmetli, Tekniker

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) yayımladığı ilan ile farklı kadrolarda lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde.

Rekabet Kurumu Yüksek Maaş ile 60 Memur Alacak! Şartlar ve Başvuru Tarihleri

Rekabet Kurumu Başkanlığı 2022 memur alım ilanı yayımlandı. 8 bin TL'ye kadar maaş ile çalıştırılacak 60 personel alınacak. İlan yayımlandı, başvurular başladı.

İŞKUR TYP İle 59 İlde Binlerce Personel Alınıyor! 18 Yaşını Dolduran Herkes Başvurabilecek

İŞKUR TYP kapsamında, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile İl Özel İdaresi'ne binlerce personel alınıyor. Alım yapılacak kadrolar, başvuru şartları...

En Az İlkokul Mezunu Olanlar! Jandarma'ya KPSS'li-KPSS'siz 250 Uzman Erbaş Alınıyor! Başvurular Başladı

Resmi Gazete'de Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 250 sözleşmeli uzman erbaş alım ilanı yayımlandı. İlana başvurular başladı.

İŞKUR ile 67 İlde En Az Lise Mezunu 500 İtfaiyeci Alınıyor! Yaş Şartı, Boy ve Kilo Şartı

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde 67 ilde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu 500 itfaiye memuru alınacak. İtfaiye memuru alımına ilişkin detaylar.

OGM 5 Bin İşçi Alım İlanı Yayımlandı: KPSS'siz, En Az İlkokul Mezunu

Orman Genel Müdürlüğü beklenen ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre en az ilkokul mezunu, farklı kadrolarda ve illerde 5000 işçi alımı yapılacak. İşte detaylar.

Belediyeden Kamu İş Fırsatı, KPSS Şartı Yok! En Az İlkokul Mezunu 146 İşçi Alınıyor Şoför, Büro İşçisi, Beden İşçisi...

Antalya Konyaaltı Belediyesi, iş arayışında olanlara kamuda çalışmak için iş imkanı sunuyor. Yayımlanan KPSS şartsız ilan ile farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu 146 işçi alınacak. Başvuru şartları haberimizde.

18 Yaşını Doldurmuş En Az İlkokul Mezunu Olmak Yeterli! DSİ İlanı Yayımladı, Başvurular Başladı

DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa'da görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu işçi alınıyor. İlana başvurularda KPSS şartı aranmıyor. İŞKUR işçi alımı başvuru ekranı...

Sağlık Bakanlığı 10 Bin İşçi Alımı Kura Çekimi Yapılıyor! Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı bünyesinde İŞKUR aracılığıyla alınacak daimi süreli, farklı kadrolarda 10 bin işçi alımı için kura çekimi başladı. İşçi alımına ilişkin kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Dolar ile Yüksek Maaş Beklentisi Olanlar! Yurtdışı İş İlanları İŞKUR'da Yayımlandı

Yurt dışında çalışma hayali kuran binlerce kişi bulunuyor. Böyle bir hayali olanlar için İŞKUR yurtdışı işçi alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan yeni ilan ile Afrika ve Etiyopya'da görevlendirilecek personeller alınacak.

En Az 5600 TL Maaş ile Kamuya Zabıta Memur Alımı Yapılıyor! Başvurular Başladı

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi, KPSS puan esasına dayalı olmak üzere kadın ve erkek zabıta memuru alacak. Alınacak personeller en az 5600 TL maaş ile çalıştırılacak. İlana başvurular başladı. İşte detaylar.

En Az Lise Mezunu Olup Ehliyeti Olanlara İş Fırsatı! BDDK Şoför Alacak, İşte Şartlar

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından en az lise mezunu olup ehliyeti olanlara fırsat sağlayacak bir ilan yayımlandı. BDDK şoför alım ilanının detayları haberimizde.

KPSS 70 Puanı Olanlar! Kamuya 17 Bin TL Maaş ile Personel Alınıyor, İşte Detaylar...

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere sözleşmeli personeller alınacağı duyuruldu. Alınacak personellere en az 17 bin TL maaş ödenecek. İşte ilan detayları.

Sağlık Bakanlığı 10 Bin İşçi Alımı Nihai Liste Açıklandı mı, Kura Çekimi Ne Zaman?

Sağlık Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR üzerinden alınacak 10 bin personel için kura çekimi ve nihai listenin açıklanması bekleniyor. Kura çekimi ne zaman yapılacak, nihai liste ne zaman açıklanacak?

MEB 750 Personel Alıyor, İlan Yayımlandı! Başvuru Şartları, Başvuru Süreci, Alım Yapılacak Kadrolar

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre Müfettiş Yardımcısı kadrosunda 750 personel alımı yapılacak. Başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer tüm detaylar...

İŞKUR Çarşı ve Mahalle Bekçisi İlanları Yayımlandı! En Az İlkokul Mezunu

Çarşı ve Mahalle Bekçisi olmak isteyenler müjde İŞKUR'dan geldi. İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu çarşı ve mahalle bekçisi alınacak.

BTK KPSS ile 82 Personel Alımı Başvuruları Başladı! Yaş Şartı ve Başvuru Ekranı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanan 82 personel alım ilanına başvurular başladı. Başvuru ekranı, yaş şartı, KPSS şartı ve tüm detaylar haberimizde.

Sağlık Bakanlığı 2022 Personel Alımı İlanı İçin Kura Tarihini Açıkladı!

Geçtiğimiz hafta başvuru ekranları erişime kapanmış olan Sağlık Bakanlığı personel alımı ilanında yeni bir gelişme yaşandı. Bakanlık, başvuru yapmış adaylar için kura çekim tarihini açıkladı. İşte bakanlığın resmî açıklamasına ilişkin haberin ayrıntıları…

En Az Lise Mezunu Olmak Yeterli! Bakanlık Kadın, Erkek 127 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda yüzlerce personel alınacağı duyuruldu. Alım yapılacak kadrolar arasında Koruma ve Güvenlik görevlisi de yer alıyor. İlan detayları haberimizde...

Toplam 720 haber.