Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

İş Arayanlar Dikkat! İŞKUR 81 İlde 19-55 Yaş Arası Binlerce Personel Alıyor, İşte O Meslekler

İş arayan vatandaşların yakından takip ettiği İŞKUR ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR ile Türkiye genelinde binlerce personel aranıyor. İşte o meslekler ve şartlar.

Göç İdaresi'ne 45 Bin TL'ye Kadar Maaş ile KPSS'li- KPSS'siz Personel Alınıyor!

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi 2022 personel alım ilanı yayımlandı. İlana göre KPSS'li ve KPSS'siz sözleşmeli personel alınacak. Detaylar haberimizde.

KPSS ile En Az Lise Mezunu 144 Sözleşmeli Personel Alınacak! Alım Yapılacak Kadrolar ve Şartlar

Milli Saraylar İdaresi tarafından yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda en az lise mezunu 144 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlar KPSS ile farklı kadrolarda yapılacak.

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Personel Alıyor! En Az Lise Mezunu, KPSS 50-60-70 puan ile

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Resmi Gazete yayımlanan ilan ile KPSS puan esasına göre en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde.

KPSS 2022/7 tercih robotu ile 222 kamu personeli alınacak! İşte açık kadrolar ve meslekler

ÖSYM tarafından KPSS 2022/7 tercih kılavuzu yayımlandı. Kılavuzun yayımlanmasının ardından KPSS 2022/7 tercih robotu ile Karayolları Genel Müdürlüğü'ne 222 kamu personeli alım süreci başladı. Alım yapılacak kadrolar, şartlar ve diğer detaylar haberimizde.

Hava Yolu Şirketi 2 Bin 660 Dolar Maaş ile Dubai'de Çalıştırılacak En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alıyor! İşte Detaylar

FLY Emirates Hava Yolu Şirketi tarafından yayımlanan ilan ile 2 bin 660 dolar maaş ile çalıştırılacak en az lise mezunu kabin memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru süreci, çalışma süreci ve diğer detaylar haberimizde.

Ehliyeti Olan, En Az Lise Mezunu Adaylar! Kültür Bakanlığı 149 Sözleşmeli Personel Alıyor! 30 Yaş Şartı ile Şoför, Bahçıvan, Temizlik Personeli

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2022 personel alımları devam ediyor. Yayımlanan yeni ilan ile farklı kadrolarda görevlendirilecek en az lise mezunu 149 personel alınacağı duyuruldu. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları haberimizde...

THY Personel Alımı 2022 Başladı! 1000 Kabin Memuru, 200 Pilot Alınacak, Başvuru Şartları ve Maaşları

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili Ahmet Bolat, 1000 kabin memuru, 200 pilot olmak üzere 1200 personel alımı yapılacağını duyurdu. THY personel alım ilanı 2022 yayımlandı mı, başvurular ne zaman başlayacak? Haberimizde.

KPSS Şartı Olmadan Kadın Erkek 70 İşçi Alınacak! En Az İlkokul Mezunu Belediye İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Kütahya Belediyesi tarafından yayımlanan ilan ile KPSS şartsız, en az ilkokul mezunu kadın erkek 70 geçici işçi alınacağı duyuruldu. İlana başvuru şartları ile diğer tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

En Az İlkokul Mezunu, 25 Yaşını Doldurmamış 3 Bin 937 İşçi Alınıyor! 2022 OGM İşçi Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 bin işçi alımı başvuruları başladı. Alım yapılacak kadrolar arasında 3 bin 937 kişilik Orman İşçisi kadrosu da bulunuyor. Orman işçisi başvuru şartları neler, kimler başvuru yapabilir? İşte detaylar.

İşi Olmayan ve 18 Yaşını Dolduranlar! İŞKUR 81 İl İçin Duyurdu: En Az Okuryazar 19 Bin 71 Kişi Alınacak

18 yaşını doldurmuş işi olmayan vatandaşlar için İŞKUR açık iş ilanları güncellenmeye devam ediyor. Son güncellemeden sonra beden işçisi kadrosunda 19 bin 71 açık iş ilanı var. Türkiye genelinde yapılacak alımlar için en az okuryazar olmak gerekiyor.

ASHB 2828 Sayılı Kanun ile 1731 Kamu Personeli Alıyor! En Az İlkokul Mezunu, KPSS Şartsız Hizmetli, Memur, Teknisyen, Hemşire, İşçi...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu, KPSS şartsız farklı kadrolarda kamu personeli alımı yapılacak. Personel alımı için tercih süreci başladı.

Ehliyeti Olanlar Başvuru Yapabilecek! Belediyeye En Az İlkokul Mezunu 118 Şoför Alımı Yapılacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığı ile geçici süreli 118 şoför alım ilanı yayımlandı. İlana başvurularda en az ilkokul mezunu olmak yeterli olacak. Başvurular başladı.

AFAD Memur Alımı 2022 Başladı! İşte Başvuru Şartları, Alım Yapılacak Kadrolar, Eğitim ve KPSS Şartı

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdamı yapılacak. AFAD memur alımı 2022 başvuru şartları, alım yapılacak kadrolar haberimizde.

KPSS Şartsız, En Az İlkokul Mezunu 5 Bin İşçi Alımı Başladı! OGM İŞKUR Başvuru Ekranı

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan 5 bin işçi alım ilanı için İŞKUR başvuru ekranı açıldı. OGM 5 bin işçi alımı başvuruları nasıl yapılır, başvuru şartları neler, son başvuru günü ne zaman? 5 bin işçi alım ilanına ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Kamuda Çalışmak İsteyenler! En Az Lise Mezunu Şoför Alınıyor, Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Kamuda çalışmak isteyenler için Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan şoför alım ilanı yayımlandı, Başvuru şartları, başvuru süreci ve tüm detaylar...

Lise Mezunu Olanlar! Kamu Üniversitesine Personel Alınıyor! Temizlik ve Güvenlik Görevlisi, Büro Personeli

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda en az lise mezunu 61 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. İşte detaylar.

Geri Sayım Sürüyor: 2022 PTT Personel Alımı Yapılacak mı? Yaş, KPSS, Eğitim Şartı

PTT'de memur olmak isteyenler, 2022 PTT personel alımı için bekliyor. İlan ne zaman yayımlanacak, yaş şartı, KPSS şartı ve eğitim şartı olacak mı? 2022 PTT personel alım ilanı bekleniyor.

Türk Kızılayı KPSS'siz Personel Alıyor! En Az İlkokul Mezunu Olmak Yeterli, İşte Detaylar

Türk Kızılayı, Nisan 2022 personel alım ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu, tecrübeli tecrübesiz personel alımı yapılacak. İşte detaylar.

Toplam 720 haber.