Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

KPSS 2022/8 tercih robotu ile 1800 kamu personeli alınacak! İşte açık kadrolar ve meslekler

Tarım ve Orman Bakanlığı'na 1800 kamu personeli alımına ilişkin KPSS 2022/8 tercih kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı. İşte KPSS 2022/8 ile alım yapılacak açık kadrolar ve meslekler.

Patron Duyurdu: 10 Bin TL Maaş ile Çalıştırılacak İşçi Aranıyor!

Antalya'da fırıncılar usta çırak ilişkisiyle mesleki tecrübe kazanılan simit, ekmek, pasta, tatlı imalatında 10 bin TL maaş ile çalışacak işçi bulamamaktan şikayetçi.

Belediyeden Çok Sayıda Zabıta İlanı ! 60 KPSS ile En Az Lise Mezunu Memur Alınacak

İstanbul Güngören Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile ilk defa atanmak üzere memur ve zabıta memuru alımı yapılacağı duyuruldu. İlana başvurular KPSS 60 puan ile yapılacak. İşte zabıta memuru ve düz memur alım ilanı detayları.

KPSS 60 Puanı Olanlar! Aile Bakanlığı Personel Alımı Yapıyor, Başvuru Ekranı Açıldı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ile bakanlığın taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere açık olan kadrolarda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlan detayları haberimizde.

TÜİK 2022 Personel Alım İlanı Yayımlandı! KPSS 70 ile 50 Sözleşmeli Personel Alınacak

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı (TÜİK) 2022 personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre KPSS 70 puan ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Detaylar haberimizde.

Devlet Üniversitesi Yüzlerce Personel Alıyor! KPSS Puanı Olup En Az Lise Mezunu Olanlar Başvurabilecek

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda yüzlerce personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana KPSS puanı olan ve kadrolara göre en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

İş Arayanlara Tarım Bakanlığı'ndan Müjde! 1800 Sözleşmeli Memur Personel Alımı Yapılacak

İş arayanlara Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan müjde niteliğinde bir açıklama geldi. Açıklamaya göre bakanlık farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere 1800 sözleşmeli memur personel alımı yapacak. Alım yapılacak kadrolar ve açık kadro sayısı.

Tarım Bakanlığı İŞKUR Üzerinden İşçi Alıyor! En Az İlkokul Mezunu, 18 Yaşından Büyük

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde açık olan kadrolarda görevlendirilmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. En az ilkokul mezunu ve 18 yaşından büyük kişilerin alınacağı ilana başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

KPSS Şartı Yok! Kızılay En Az 5 Bin TL Maaş ile Lise, Ön Lisans, Lisans Mezunu Personel Alıyor

Türk Kızılayı beklenen haziran ayı personel alım ilanları nihayet yayımlandı. 18 farklı kadroda en az lise mezunu yüzlerce personel alınacak. KPSS şartı yok! İşte detaylar.

Öğrencilere Gelir Kapısı Açıldı! 1.5 Milyon Öğrenciye İş İmkanı Sağlanacak

İŞKUR'un düzenlediği Toplum Yararına Programdan (TYP) yaklaşık 2 milyona yakın vatandaş yararlandı. Yeniden düzenlenen TYP ile 1,5 milyon açık öğretim öğrencisi de iş imkanlarından faydalanabilecek.

İçişleri Bakanlığı 3 Bin 546 Memur, İşçi, Kamu Personeli Alıyor! KPSS 60 Puan ile Başvuru Yapılabilecek

İçişleri Bakanlığı 2022 yılında merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere KPSS puan esasına dayalı olarak 3546 personel alımı yapacak. İlana lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Adaylardan 2020 KPSS'den en az 60 puan almaları isteniyor.

Belediyeye Farklı Kadrolarda İşçi Alınacak! En Az Lise Mezunu Olmak Yeterli

Güney Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İlana başvurular için en az lise ve dengi okul mezunu olmak yeterli.

Göç İdaresi Başkanlığı İŞKUR Üzerinden Çok Sayıda Personel Alacak! Başvuru Şartları ve Detayları Belli Oldu!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Göç İdaresi Başkanlığı İŞKUR üzerinden 60 sürekli işçi alacak! İşte başvuru tarihleri ve şartları…

Beklenen 2022 Bekçilik İlanı Yayınlandı! EGM 3 Bin 250 Bekçi Alımı Yapılacak!

Son dönemlerin en gözde mesleklerinden birisi olan ve yeni yıla girildiği andan bu yana alım ilanlarının ne zaman yayınlanacağı merak ile beklenen bekçilik ilanı, bu sabah itibari ile Resmî Gazete aracılığı ile duyuruldu. İşte EGM bekçi alımlarına ilişkin haberin ayrıntıları…

En Az Lise Mezunu 400 Uzman Erbaş Alınıyor! Sahil Güvenlik Başvuru Şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2022 uzman erbaş alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre en az lise mezunu 400 kişi alınacak. Başvuru şartları, başvuru kılavuzu ve tüm detaylar...

Yüksek Maaş ile Çalıştırılacak KPSS Şartsız, 18 Yaşını Doldurmuş Personeller Aranıyor! TRT 2022 Personel Alım İlanı Yayımlandı

2022 TRT personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 18 yaşını tamamlayan adaylar arasından KPSS şartsız, yüksek maaş ile çalıştırılacak personeller alınacak. Başvuru şartları ve tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

RTÜK Personel Alım İlanı 2022 Yayımlandı! KPSS Puanı ve 35 Yaş Şartı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) personel alım ilanı 2022 Resmi Gazete'de yayımlandı. KPSS puanı ve 35 yaş şartı ile personel alınacak. Başvuru kılavuzu haberimizde.

18-45 Yaş Arası İş Arayanlar! Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) KPSS'siz Personel Alıyor!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre KPSS şartı olmaksızın sözlü veya uygulamalı sınav ile personel alınacak. İlana başvurularda 18- 45 yaş arasında olma şartı aranıyor.

Ticaret Bakanlığı KPSS Şartı ile 100 Memur Alıyor! Başvurular Ne Zaman Başlıyor?

Ticaret Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı yayımladığı ilan ile KPSS puan esasına dayalı olmak üzere 100 memur alımı yapacağını duyurdu. İlana başvurular ne zaman başlayacak? Haberimizde.

Toplam 720 haber.