Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

İŞKUR'da Yayımlandı: Kültür ve Turizm Bakanlığı KPSS Şartsız 71 Personel Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde bulunan Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü personel alım ilanı İŞKUR üzerinden yayımlandı. İlan detayları...

EGM 3 Bin 250 Bekçi Alım Sınavı Hangi Tarihte, Ne Zaman Yapılacak?

EGM PA 3 bin 250 bekçi alımına ilişkin süreç devam ediyor. Bekçi alım sınavı hangi tarihte ne zaman yapılacak, sınav giriş belgeleri ne zaman yayımlanacak?

Belediye 60 KPSS ile VHKİ, Şoför, Memur Alıyor! En Az Lise Mezunu, İkamet Şartı Yok

Siirt Tillo Belediyesi 5 farklı kadroda, 60 KPSS ile en az lise mezunu memur alım ilanı yayımlandı. Alım yapılacak kadrolar, başvuru şartları ve başvuru ekranı.

Destek Personeli Nedir, Ne İş Yapar, Şartları Neler 2022?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na 207 destek personeli alım ilanı yayımlanmasının ardından destek personeli kadrosu gündeme geldi. Destek personeli nedir, ne iş yapar, şartları neler? İşte yanıtı.

İş Arayanlar! Kalkınma Ajansı KPSS'li KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor

Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) memur personel alım ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre farklı kadrolarda hem KPSS'li hem KPSS'siz personel istihdam edilecek. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları.

Çevre Bakanlığı Lise Mezunu 207 Temizlik Destek Personeli Alıyor

ÖSYM tarafından KPSS 2022/9 tercih kılavuzu yayımlandı. Yayımlanan kılavuza göre Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı lise mezunu 207 temizlik destek personeli alımı yapıyor. Başvuru şartları neler, destek personeli nedir, ne iş yapar? Haberimizde.

KPSS 2022/9 Tercih Kılavuzu Yayımlandı! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alıyor

ÖSYM tarafından KPSS 2022/9 tercih kılavuzu yayımlandı. Tercih kılavuzunun yayımlanması ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na personel alım tercihleri başladı.

En Az Lise Mezunu Olanlar! BURULAŞ 56 Güvenlik Görevlisi Alıyor

2022 yılında belediyeler personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. İlan yayımlayan belediyeler arasına Bursa Büyükşehir Belediyesi de katıldı. BURULAŞ en az lise mezunu adaylar arasından 56 güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Kızılay 3 Farklı Kadroda Personel Alıyor! Yüksek Maaş, KPSS Şartı Yok

Kızılay 2022 yılında personel alım ilanları yayımlamaya ve personel istihdamına devam ediyor. 3 farklı kadroda yeni ilan yayımlayan Kızılay, KPSS şartı olmaksızın yüksek maaş ile görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak.

Belediyeye KPSS ile İtfaiye Eri ve Memur Alım İlanı Yayımlandı! Lise, Lisans Mezunu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından memur alım ilanı 2022 yayımlandı. Memur alımları farklı kadrolarda, ilk defa atanmak üzere ve KPSS puan esasına göre yapılacak. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

KPSS 50 Puanı Olanlar! Kamuya En Az Lise Mezunu Temizlik Personeli, Şoför, Güvenlik Görevlisi Alınıyor

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilan ile 50 KPSS ile en az lise mezunu 85 memur personel alımı yapılacağı duyuruldu. Hangi kadrolarda alım yapılacak, kimler başvuru yapabilir? İşte tüm detaylar...

Belediyeye Sınavsız 108 Kamu İşçisi Alınıyor! En Az İlkokul Mezunu Olanlar Başvurabilir

Yozgat Belediyesi İŞKUR üzerinden kurum dışı kamu işçi alım ilanı yayımlayarak belediye bünyesinde açık bulunan kadrolara daimi süreli işçi alacağını duyurdu. Alım yapılacak kadrolar, başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer tüm detaylar.

İBB İSFALT KPSS Şartı Olmadan 700 İşçi ve Şoför Alıyor! İŞKUR ile En Az İlkokul Mezunu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İstanbul Asfalt Fabrikaları tarafından işçi ve şoför alım ilanı yayımlandı. KPSS şartı olmadan 700 işçi ve şoför alımı yapılacak. İşte detaylar.

Lise Mezunu Olan Adaylara Bakanlıktan İş Fırsatı: KPSS ile 100 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, KPSS 2022/8 ile lise mezunu adaylar arasından büro personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor. İlana başvurular devam ediyor. Tercih kılavuzu ve diğer detaylar haberimizde.

10 Bin TL'ye Kadar Maaşı Var! İŞKUR ile En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alınacak

Milas Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayımladığı ilan ile 10 bin TL'ye kadar maaş ile çalıştırılacak kamu işçisi alımı yapılacağını duyurdu. Alım yapılacak kadrolar ile başvuru şartlarını haberimizde bulabilirsiniz.

KPSS Puanı Olanlar Dikkat! YÖKAK Memur Alım İlanı 2022 Yayımlandı

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) 2022 personel alım ilanını yayımladı. İlana KPSS puanı olan ve şartları taşıyan adaylar başvuru yapabilecek. İlan detayları haberimizde.

En Az Lise Mezunu Olup KPSS 60 Puanı Olanlar! Kamu Kurumuna 271 Kamu Personeli Alınıyor

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan ile KPSS 60 puan şartıyla en az lise mezunu 271 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları.

Belediyeye Kura Çekimi ile Temizlik Görevlisi Alınacak! KPSS Şartı Yok, En Az İlkokul Mezunu

Van Büyükşehir Belediyesi resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere kura çekimi ile kadın ve erken temizlik personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Kaç kişi alınacak, başvuru şartları neler?

KPSS 2022/8 tercih robotu ile 1800 kamu personeli alınacak! İşte açık kadrolar ve meslekler

Tarım ve Orman Bakanlığı'na 1800 kamu personeli alımına ilişkin KPSS 2022/8 tercih kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı. İşte KPSS 2022/8 ile alım yapılacak açık kadrolar ve meslekler.

Toplam 719 haber.