Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

Mesleği Olmayanlara İŞKUR İEP Kurs İlanları! Aşçı Yardımcısı, Sekreter, Hasta Bakımı, Müşteri Hizmetleri Asistanı

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programları kapsamında yeni kurs ilanları yayımlandı. Günlük 115 TL'ye varan yevmiyeler ile yayımlanan kurs ilanlara başvuru yapacak olanlar için güncel ilanlar ve yevmiye tutarlar

Hastanelere Temizlik Personeli ve Hizmetli Alınacak! İŞKUR Başvuru Ekranı Açıldı

Hastane bünyesinde temizlik personeli ve hizmetli alımı için ilanlar yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular kapsamında İŞKUR üzerinden yapılacak başvurular işlemleri için ekran açıldı.

Dikkat Son Gün! 60 KPSS Puanıyla Evlendirme Memuru ve VHKİ Alımı

60 KPSS puanı olan adaylar için yayımlanan personel alım ilanında İzmir'de evlendirme memuru ve veri hazırlama ve kontrol işletmeni personeli alınacak. Başvurular ise 18 Ağustos tarihinde son.

1350 Memur Alınacak! Gençlik ve Spor Bakanlığı Kadroları, Şartları Açıkladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2021 yılı memur alımı planlaması kapsamında bir duyuru yayımlayarak 1350 personel alımı yapacağını duyurdu. Bakanlığın ilan ettiği başvuru şartları haberimizde.

Okulların Başlamasına Az Kaldı! Geçici Güvenlik TYP İlanları Başvurularını Kaçırmayın

TYP kapsamında okullara ne zaman güvenlik görevlisi alımı yapılacak? Kimler geçici güvenlik görevlisi alım ilanına başvuru yapabilecek? TYP iş ilanlarına başvurular ne zaman başlayacak?

3 Bin 658 Memur ve Polis Alınacak! Lise, Önlisans, Lisans Mezunları Dikkat Bu İlanlar Size

Ticaret Bakanlığı 750, Polis Akademisi 2500, MSB 338 ve Danıştay 70 memur alımı yapacağını ilan etti. Toplam 3 bin 658 sivil memur ve polis adayı öğrenci alınacak ilanların tüm ayrıntıları şöyle;

50 KPSS Puanıyla Meteoroloji Genel Müdürlüğüne Memur Alınacak

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü KPSS'den en az 50 puan alan adayların başvuru yapabileceği memur alım ilanı yayımladı. Kurum tarafından ilan edilen açık kadrolar ve diğer şartlar.

13-17 Ağustos Danışma Memuru Alımı İlanları! Güncel İŞKUR Duyuruları

İŞKUR üzerinden 13 17 Ağustos tarihleri arasında başvuru yapılabilecek iş ilanları yayımlandı. Duyurular arasında danışma memuru kadrosu için 53 ayrı ilan bulunuyor. Bu ilanların detayları haberimizde

Kamuya Temizlik İşçisi Alım İlanı! Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Personel Alıyor

Nükleer Düzenleme Kurumu yayımladığı bir duyuru ile başvuru şartlarını sağlayan adaylar arasından temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu.

338 Büro Memuru, Kütüphaneci, Sağlık ve Destek Personeli Alım İlanı! MSB 2021 Sivil Memur Alım İlanı

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti. Toplam 338 sözleşmeli personel alımı yapacak olan kurumun ilanında yer alan tüm genel ve özel koşullar şöyle.

Adalet Bakanlığı ATK Memur Alıyor! KPSS Puanı Olanlar Başvurular İnternetten

Adli Tıp Kurumu memur alım ilanı yayımlandı. Kurum duyurusunda dört kadrodan memur alımı yapacağını başvuruların ise 13 Ağustos tarihinde başlayacağını bildirdi.

2500 Lise Mezunu Polis Memuru Alınacak! PMYO 2021 Başvuru Taban Puanları

2021 yılı PMYO başvuru tarihleri ve taban puanları açıklandı. Lise mezunu olan kadın ve erkek adaylar arasından yapılacak polis memuru adayı öğrenci alımlarına ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Cumhurbaşkanlığı Personel Alımı Başlıyor! KPSS Şartı Aranmayan Personel Alım Şartları Açıklandı...

Cumhurbaşkanlığı KPSS şartı aramadan personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. 9 Ağustos tarihinde başlayan alımlar ile birlikte tüm detaylar haberimizde...

BİM 3.300 TL Maaş Başlangıcıyla İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu!

BİM kendi internet sitesinden ilan yayımlayarak işçi alımı yapacağını duyurdu. 3300 TL maaş ile BİM işçi alım ilanının tüm detayları, maaş olanakları ve başvuru şartları haberimizde.

PTT Memur Alımı 2021 Yılında Yapacak Mı? İlan Başvuru Tarihi Ne Zaman?

2021 yılında PTT memur alımı yapacak mı? PTT Postacı ve Gişe Personeli alım ilanı ne zaman yayımlanacak? PTT memur alımları için başvurular hangi tarihte başlayacak? Tüm soruları haberimizde derledik.

Mübaşir, Zabıt Katibi, Hizmetli, Şoför Alınacak! En Az Lise Mezunu Olanlar Ağustos İlanı Geldi

Danıştay Başkanlığı en az lise mezunu adaylar arasından Mübaşir, Zabıt Katibi, Hizmetli, Şoför alınacağını ilan etti. Memur alımına lise, önlisans ve lisans mezunu olanlar KPSS ile başvuracaklar.

KPSS'den 50 Almayı Başaranlar! Araştırma Hastanesine En Az Lise Mezunu Personel Alınacak

Çanakkale'de Üniversite Araştırma Hastanesi bünyesinde sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlar 50 KPSS puanı olan lise, lisans ve önlisans mezunu adaylar arasından olacak.

SGK 2021 Memur Alımı Yayımlandı! KPSS'siz Ofis Personelleri Arıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) memur alımı yapacak. Bir proje kapsamında personel alımı gerçekleştirecek kurum KPSS şartı aramıyor. İstihdam edilen personeller ofis ortamında görevlendirilecek.

Şehriniz Listede Mi Bakın! 33 İl 41 İlçede Yüksek Aylıkla İşçi ve Memur Alınacak

33 il ve ilçede hem işçi hem memur alımı yapılacak. İşçi alımları en az okur yazar olmak şartıyla memur alımları ise en az lise mezunu şartıyla yapılacak. Duyurularda ise çok sayıda açık kadro var.

Toplam 720 haber.