Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

Gelir İdaresi Başkanlığı 13 şehirde 650 kamu personeli alacak! Başvuru, şartlar, kontenjanlar..

21 Haziran itibariyle gündeme düşen haberler sonrasında Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere Gelir İdaresi Başkanlığı için boş 650 kontenjan yer alıyor. Gelir İdaresi Başkanlığı 13 şehirde 650 kamu personeli alacak! Başvuru, şartlar, kontenjanlar..

İŞKUR'da Yayımlandı! Belediye En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Kayseri Talas Belediye Başkanlığı kamu işçi alım ilanı İŞKUR'da yayımladı. Buna göre en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımı yapılacak. Detaylar haberimizde.

Lise Mezunu Olup İş Arayanlar! YTB KPSS 60 ile Kamu Personel Alım İlanı Yayımlandı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı 2022 kamu personel alım ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere en az lise mezunu personeller alınacak.

Danimarka yurt dışı iş ilanı verdi: 5 bin 376 euro (98 bin TL) maaşla çalışacak işçi arıyor!

Avrupa Birliği ülkelerinden Danimarka pandemi sonrası normal hayata geçiş için yurt dışı iş ilanı oluşturdu. Korona virüs pandemisi ile göçmen çalışanların ülkesine döndüğü Danimarka'da 100 binden fazla işçi alınacak. Danimarka yurt dışı iş ilanı verdi: 5 bin 376 euro (98 bin TL) maaşla çalışacak işçi arıyor!

İŞKUR ile 174 Danışma Memuru Alınıyor! En Az Lise Mezunu, Sınav Şartı Yok

İŞKUR resmi sitesinde farklı il ve firmalarda görevlendirilmek üzere danışma memuru alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İlan detayları haberimizde.

KPSS 50 Puanı Olup Lise Mezunu Olanlar! Belediyeye 124 İtfaiye Eri Alınıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilan ile en az lise mezunu olup KPSS 50 puanı olan adaylar arasından 124 itfaiye eri alınacağı duyuruldu. İlan detayları haberimizde.

Kamu Memur Alım İlanları İŞKUR'da! İlkokul, Lise, Üniversite Mezunu, Yüksek Maaş

15 farklı kurumun kamu memur alım ilanları İŞKUR'da yayımlandı. En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapacağı ilanlarda yüksek maaş fırsatı sunuluyor.

KPSS ile En Az Lise Mezunu Kadın Erkek Zabıta Memuru Alınacak! İşte Şartlar

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS puan esasına dayalı olmak üzere açıktan atama ile zabıta memuru alınacak. Başvuru şartları açıklandı.

KPSS 60 ile İçişleri Bakanlığı 3 Bin 546 Personel Alımı Başvuruları Başladı!

İçişleri Bakanlığı'nın 60 KPSS ile alım yapacağı 3 bin 546 personel için başvuru ekranı açıldı. Başvurular nasıl yapılacak, kimler başvuru yapabilecek? Haberimizde.

İş Arayanlara SPK'dan Kamuda Çalışma Fırsatı: 50 Meslek Personeli Alınacak

Sermaye Piyasası Kurulu meslek personel yardımcısı alımı için giriş sınavı ilanı yayımladı. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları açıklandı.

Ehliyeti Olanlar! İŞKUR Aracılığıyla Sınavsız Şartsız 2 Bin 44 Şoför Alınıyor

Ehliyeti olup da iş arayanlar için İŞKUR şoför alım ilanları duyuruldu. Yük ve yolcu taşımada görevlendirilecek 2 bin 44 şoför alımı yapılacak. Başvuru ekranı açıldı.

GİB 13 İlde 650 Memur Personel Alımı Yapacak! Başvurular Ne Zaman?

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından 2022 memur alım ilanı yayımlandı. İlana göre 13 farklı ilde görevlendirilmek üzere 650 personel alınacak.

Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli, Büro Personeli Alınacak: En Az Lise Mezunu

Konya Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Güvenlik görevlisi, destek personeli, büro personeli alım ilanı detayları belli oldu.

Merkez Bankası KPSS Şartsız Memur Alımı Yapıyor! Başvuru Ekranı Açıldı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, 2022 memur alım ilanı yayımlandı. KPSS şartı olmadan yapılacak alımlar için başvuru ekranı açıldı.

İŞKUR Duyurdu: Türkiye Geneli 961 Büro Memuru Alınacak!

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan ile Türkiye genelinde 961 büro memuru alınacağı duyuruldu. Alım yapılacak iller, başvuru şartları açıklandı.

İçişleri Bakanlığı Personel Alım İlanı 2022 Yayımlandı: KPSS Şartı Yok!

İçişleri Bakanlığı 2022 sözleşmeli personel alım ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre alım yapılacak kadrolar ile başvuru şartları belli oldu.

18 Yaşını Tamamlamış Lise Mezunları! TCDD TÜRASAŞ 2022 İşçi Alım İlanı İŞKUR'da

TCDD bünyesinde hizmet veren Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ), İŞKUR üzerinden işçi alım ilanı 2022 yayımlandı. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları belli oldu.

Haziran 2022 İŞKUR İş İlanları Yayımlandı: 81 İlde 129 Bin 569 İşçi, Memur, Personel Alınacak!

İŞKUR'un Haziran 2022 güncel iş ilanları listesi güncellendi. Güncel ilanlara göre Türkiye genelinde görevlendirilmek üzere 129 bin 569 işçi, personel, memur alımı yapılacak.

KPSS Şartı Yok! THY Yüksek Maaşla En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Türk Hava Yolları (THY), 2022 personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yayımlanan yeni ilanlar ile en az lise mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başladı.

Toplam 719 haber.