Kamu İlanları, İşkur İş İlanları, Personel Alım İlanları

İlan

En Güncel ve Son Dakika Kamu İlanlarına, İşkur İş İlanlarına, Resmi Gazete ve Özel Sektör İş İlanlarına bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

İlan Haberleri

50 kişilik ilan! Kadınlar üniversite büro memuru alacak İşte şartlar

Karabük Üniversitesi memur alımı yapacağını duyurdu. Kadın ve erkek adaylar için çeşitli memur kadroları açıklayan üniversite bazı bölümlerine sadece kadın adayların başvuru yapabileceği büro personeli alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilan 50 kişilik olup başvurular KPSS puanıyla yapılacak.

PTT 2022 memur alımı! Başvurular ne zaman, nasıl yapılacak? Resmi başvuru kanalı

PTT 2022 yılı memur alımı başvuruları ne zaman, nasıl yapılacak? Memur alım ilanlarına kimler başvuru yapabilecek? PTT'nin personel alımlarını merak edip başvuru yapmak isteyenler için son duyurular, resmi açıklamalar.

Lise Mezunu Olanlar! İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü daimi işçi alım ilanı İŞKUR'da yayımlandı. Alım yapılacak kadrolar, başvuru şartları ve başvuru süreci açıklandı.

İş Bankası Farklı Kadrolarda Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

İş Bankası 2022 memur alım ilanı yayımlandı. Alımlar 8 farklı kadroda ve bankanın farklı şubelerinde görevlendirilmek üzere yapılacak. İlana başvurularda yaş şartı da bulunuyor.

Kızılay Haziran 2022 Memur Alım İlanı Yayımlandı! KPSS Şartı Yok

Türk Kızılayı, Haziran 2022 memur alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre KPSS şartı olmaksızın görevlendirme yapılacak. Alım yapılacak kadrolar ile başvuru şartları belli oldu.

Dışişleri Bakanlığı KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel Alıyor! İşte Şartlar

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS şartı olmadan lise mezunu personel alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri de açıklandı. İlan detayları haberimizde.

BİM Market 42 Şehirde En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Kadın Erkek Personel Alıyor!

Hem alışverişte hem de istihdam konusunda en çok tercih edilen marketlerden olan BİM, 2022 yılında da personel alımlarına devam ediyor. 42 farklı şehirde, farklı kadrolarda 550 kadın erkek personel alımı yapılacak.

18 Yaşını Doldurmuş Personeller Aranıyor! İBB 107 Personel Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde bulunan İSPER'de istihdam edilmek üzere farklı kadrolarda erkek kadın 107 personel alım ilanı yayımlandı. İşte detaylar.

DSİ KPSS 60 İle Kamu Personeli Alıyor! Başvuru Ekranı Açıldı

Devlet Su İşleri (DSİ) 2022 kamu personel alım ilanı yayımlandı. İlana göre 60 KPSS ile personel alımı yapılacak. Başvuru şartları açıklandı.

Belediyeye En Az İlkokul Mezunu Şoför Alım İlanı İŞKUR'da Yayımlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesine farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu personel alım ilanı İŞKUR'da yayımlandı. İlana başvurular ne zaman başlayacak, başvuru şartları neler?

Almanya Türkiye’den 1.9 Milyon Çalışana Kapıları Açtı: 10 Gözde Mesleği Duyurdular

Almanya'da işçi açığı 2 milyona dayandı! Türkiye'den gelen kalifiye elemanlara ihtiyaç duyan ülke, acilen eleman aradığı sektörlere ilişkin ilana çıktı. İşte ihtiyacın en yoğun olduğu 10 meslek grubu!

Kamu Personel Alım İlanı Yayımlandı! Lise, Ön Lisans, Lisans Mezunu

Mersin Üniversitesi kamu personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı.

50 55 60 KPSS'yle! Kadrolu belediye memuru alım ilanları 7 Şehir listede

7 şehirde il ve ilçe belediyelerine 50, 55 ve 60 KPSS puanıyla kadrolu memur alımı yapılacak. Lise, önlisans ve lisans mezunları için memur olma şansı veren duyurularda çok sayıda açık kadro bulunuyor. İtfaiye Eri, Zabıta Memuru, Tahsildar, VHKİ Memuru, Büro Memuru kadrolarında belediyelerde çalışmak isteyenler için yayımlanan ilanlar ile başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağına dair tüm ayrıntılar Kamu Gündemi olarak haberimizde. İşte Haziran 2022 sonu Temmuz ayı başı belediyeye memur alım ilanları.

Devlet Üniversitesine KPSS 60 ile En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alınıyor

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilan ile 2020 KPSS puan esasına dayalı farklı kadrolarda sözleşmeli personel istihdam edileceği duyuruldu. İlan detayları açıklandı.

TOGG Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! Şartlar Belli Oldu

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) Gemlik'te bulunan tesisinde devam eden üretimde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alınacak. Başvuru şartları ve detaylar açıklandı.

Almanya Kalifiye Türk İşçi Arıyor! Acil İhtiyaç Olan 10 Sektöre Vize Kolaylığı Sağlanıyor

Almanya'da işçi açığı 2 milyona dayandı. Gözler Türkiye'den gelen kalifiye çalışanlara çevrildi. 1.9 milyon çalışana kapılar açıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 167 Personel Alıyor! En Az Lise Mezunu Büro Personeli, Temizlik Personeli

Kültür ve Turizm Bakanlığı bahçıvan, büro personeli ve temizlik personeli kadrolarında 167 sözleşmeli personel alacak. Başvuru şartları ve ilan detayları haberimizde.

KPSS Şartı Yok! Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) 120 Personel Alımı Yapıyor

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) 2022 personel alım ilanı yayımlandı. İlana göre KPSS şartı olmadan 120 personel alınacak. Başvuru şartları açıklandı.

İçişleri Bakanlığı 81 İlde En Az Lise Mezunu 3 Bin 546 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı kadrolarda alınacak 3 bin 546 personel için başvuru sürecinde sona gelindi. İlana başvuru nasıl yapılır?

Toplam 719 haber.