İkimizin Yerine 355. bölüm fragmanı izle - İkimizin Yerine 28 Ağustos Çarşamba yeni bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 355. bölümüyle 28 Ağustos Çarşamba günü ekranlarda olacak. Dizi severler şimdiden İkimizin Yerine 355. bölümü araştırmaya başladı. İkimizin Yerine 355. bölüm fragmanı ve özeti izle seçenekleriyle haberimizde...

Haberler 27.08.2019, 23:54
İkimizin Yerine 355. bölüm fragmanı izle - İkimizin Yerine 28 Ağustos Çarşamba yeni bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 355. bölümüyle Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak! Dizi severler, şimdiden 28 Ağustos İkimizin Yerine 355. bölüm fragmanı ve özetini araştırmaya başladı. İkimizin Yerine 355. bölümde neler olacak? Sanchi, ailesi tarafından ne tepki görecek? Ganga ve Jagdish'in nikahları olacak mı? 

İkimizin Yerine dizisinin yayınlanan son bölümünde, Jagdish mahkemeye çıkmıştır. Mahkemede tanıklık yapan Anandi, onun hakkında güzel şeyler söyler. Bu durum Shiv'in ailesini şok eder! Çünkü Shiv'in annesi, Anandi'ye, Sanchi lehine tanıklık yapması için duruşmadan önce baskı yapmıştır ama yine de Anandi, Jagdish hakkında olumlu konuşur! Ganga ise, Sanchi'nin geçen gün söylediklerini kayda almıştır ve herkese dinletir! Sanchi'nin oyunu da böylelikle ortaya çıkar!

İkimizin Yerine 355. Bölüm Fragmanı izle


Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 355. bölümü ile 28 Ağustos Çarşamba günü ekranlarda olacak. Dizi severler, İkimizin Yerine 355. bölüm fragmanını araştırıyor ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İkimizin Yerine 355. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz, sizlerle bu sayfadan paylaşacağız, lütfen beklemede kalın... Yukarıdan 355. bölüm özetini izleyebilirsiniz, iyi seyirler...

İkimizin Yerine 355. Bölüm Özeti İzle


 

İkimizin Yerine dizisi 355. bölüm özeti yayınlandı! 28 Ağustos İkimizin Yerine 355. bölümde: Anandi eve döner ve Shiv'in ailesiyle arası düzelir. Kızları Sanchi'nin böyle bir şey yapacağını düşünmeyen aile, Anandi'ye karşı mahçuptur. Öte yandan Shiv'de Anandi'den özür diler. Shiv ve Anandi'nin arası da düzelir.

Bu arada Ganga ve Jagdish'de, Jagdish'in evine yaşamaya başlarlar. Jagdish'in ailesi Ganga'yı benimser. Jagdish ve Ganga'nın odası çok güzel olmuştur. Öte yandan Sanchi, ailesi tarafından da reddedilince, Jagdish - Ganga çiftine daha da öfke duyar! Sanchi, yeni bir plan kurup bu ikiliye karşı neler yapacaktır?

Bayram gelmiş, SAnchi ailesinin yanına gitmiştir ama ailesi Sanchi'nin yüzüne dahi bakmaz! Yeni bölümde Ganga'lar da değişiyor. Bakalım yeni Ganga nasıl birisi ve seyirciler onu sevecek mi?
 ;

 Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/ikimizin-yerine-355-bolum-fragmani-izle---ikimizin-yerine-28-agustos-carsamba-yeni-bolum-46757

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@