İbiza değil Gümbet Halk Plajı

BODRUM Gümbet'teki Halk Plajı, turistlerle doldu. Bir eğlence mekanındaki 10 kadın dansçının da geldiği plaj, İspanya'nın dünyaca ünlü tatil cenneti İbiza'yı aratmadı.

Haberler 11.06.2017, 13:34
İbiza değil Gümbet Halk Plajı

Yaşar ANTER- BODRUM Gümbet'teki Halk Plajı, turistlerle doldu. Bir eğlence mekanındaki 10 kadın dansçının da geldiği plaj, İspanya'nın dünyaca ünlü tatil cenneti İbiza'yı aratmadı.

Bodrum'da hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte yerli ve yabancı turistler plajlara akın etti. Bodrum'un Gümbet Mahallesi'ndeki halk plajında adım atacak yer kalmadı. Kimi sezlonglara uzanıp güneşlenirken, kimisi de denize girip, su sporları yapmanın keyfini yaşadı. Hava sıcaklığının 34, deniz suyu sıcaklığının ise 21 derece ölçüldüğü Bodrum'a Manisa'nın Akhisar İlçesinden annesi  Dilek Eceoğlu ile birlikte tatile gelen 2 yaşındaki Koray Eceoğlu plajın en küçük konuklarından biri oldu.

Bodrum'daki bir eğlence mekanında gece dans şovları ile tatilcileri hayran bırakan Rus, Ukraynalı ve Litvanyalı 10 kadın dansçının gelmesiyle plajda renkli görüntüler ortaya çıktı. İspanya'nın dünlyaca ünlü tatil cenneti İbiza'yı aratmayan manzaraların yaşandığı plajda, kimi tatilciler dansçı kızlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir beach clup'ta çalan şarkılar eşliğinde dans eden kadın dansçılar, ilgili odağı oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@