İBB'den Halk Ekmek'e zam yok açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul’un ekmeği de İstanbullular için 75 kuruş olmaya devam edecek" diyerek ekmeğe zam gelmeyeceğini açıkladı.

Haberler 15.02.2020, 21:26
İBB'den Halk Ekmek'e zam yok açıklaması

Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin toplu taşımaya yaptığı zam gündemde uzun süre tartışmalara neden olmuş ancak Ekrem İmamoğlu'nun zam ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından zammın belediye ile değil Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile ilgili olduğu anlaşılmıştı.

Başka bir zam daha gelir mi diye bekleyen İstanbullulara İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Halk Ekmek'ten zam  açıklaması geldi.

Halk Ekmek’te poşetli ürünlere Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 2019 yılının eylül ayında yüzde 40 zam yapılmasının ardından vatandaşlı rahatlatan açıklama İBB bünyesinde faaliyet gösteren, Halk Ekmek'ten geldi. Halk Ekmek zam yok açıklaması yaptı.

HALK EKMEK 75 KURUŞ OLMAYA DEVAM EDECEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ekmeğe zam gelmeyeceğini söylerken, "Halk Ekmek 1978 yılından bu yana İstanbullulara hizmet veriyor. Türkiye’nin en sağlıklı ve en ucuz ekmeğini üretiyoruz. Ulaşımda öğrencileri ve anneleri nasıl koruduysak, İstanbul'un ekmeği de İstanbullular için 75 kuruş olmaya devam edecek" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@