Halil Etyemez'den Ziyaret

Ak Parti Konya Milletvekili Halil ETYEMEZ'den ziyaret...

Haberler 23.01.2018, 23:06 23.01.2018, 23:12
Halil Etyemez'den Ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret ederek şehir adına yürütülen hizmet faaliyetleri noktasında bilgi aldı.

Bitlis’de yürütülen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Taştepe’nin son yolculuğuna uğurlanması için Ereğli’ye gelen AK Parti Konya Milletvekili Etyemez, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile gerçekleştirdiği yemekli toplantının akabinde Belediye Başkanı Özkan Özgüven’in daveti ile Ereğli Belediyesini ziyaret etti. Vekil Halil Etyemez ve beraberinde ki heyeti Belediye önünde karşılayan Belediye Başkanı Özkan Özgüven, ziyaretlerinden dolayı Etyemez ve ona eşlik eden İlçe Başkanı Kadir Düzen ile birlikte gelen heyete teşekkür etti. Ziyarette Etyemez’e belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Özgüven, göreve geldikleri günden bugüne kadar AK Belediyecilik anlayışından taviz vermediklerini ifade ederek, bu anlayıştan hareketle geride bırakılan yıl içerisinden onlarca projeyi harekete geçirerek Ereğli’nin her geçen gün gelişen ve büyüyen bir kent hüviyetine kavuşması noktasında mücadele verdiklerini kaydetti.

Kendilerinden önceki dönemlerde baz alındığında gerek altyapı, gerekse üstyapı ile birlikte sosyal donatılar ve sosyal belediyecilik faaliyetlerinde bugüne değin yapılmayanları yapmanın haklı gururunu yaşadıklarını kaydeden Başkan Özgüven, bundan sonraki süreçte de aynı titizlikle çalışmaların artarak devam edeceğini vurguladı. Misafirperverliğinden dolayı Başkan Özgüven’e teşekkür eden AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ise Ereğli Belediyesi tarafından şehre kazandırılan hizmetlerin halkın tüm kesimlerini memnun etmesinin kendileri için büyük bir sevinç kaynağı olduğunu belirterek Başkan Özgüven ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@