Hakem önce maç yönetti, sonra pankartla evlenme teklif etti

KAYSERİ Bölgesi il klasman hakemlerinden Birtan Ekren, Arğıncık Stadı'nda yönettiği maçtan sonra futbolculara pankart açtırarak, sözlendiği Refika Alıcı'ya evlenme teklif etti. Amatör futbol müsabakalarına ev sahipliği yapan Argıncık...

Haberler 10.10.2016, 14:52
Hakem önce maç yönetti, sonra pankartla evlenme teklif etti
KAYSERİ Bölgesi il klasman hakemlerinden Birtan Ekren, Arğıncık Stadı'nda yönettiği maçtan sonra futbolculara pankart açtırarak, sözlendiği Refika Alıcı'ya evlenme teklif etti.

Amatör futbol müsabakalarına ev sahipliği yapan Argıncık Stadında, Kılıçaslan Yıldızspor ile Argıncıkspor U16 Ligi maçını yöneten Birtan Ekren karşılaşma sonrası Refika Alıcı’ya evlenme teklif etti. 3 yıldan bu yana arkadaşlık yaparak, aralarında söz kestiği kız arkadaşını yönettiği maça çağıran hakem Birtan Ekren, futbolculara "Yürüdüğüm bütün yollar beni sana getirsin. Kapılan seninle açılsın, her odada senin kokun olsun, bütün günler seninle başlasın, seninle bitsin istiyorum... Benimle evlenir misin ?" yazılı pankartı açtırdı. Daha sonra da genç kıza nışan yüzüğü taktı. Konfetiler ve alkışlarla, açılan pankartla  gelen teklifi kabul eden Refika Alıcı sevincini nişanlısına sarılarak gösterdi.

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@