'Gazi ve Mehmetçik' konulu fotoğraf yarışması

TÜRKİYE Muharip Gaziler Derneği tarafından Çankırı Belediyesi'nin desteği ile 3 Ekim 2016 Pazartesi günü başlayan 'Gazi ve Mehmetçik' konulu ödüllü fotoğraf yarışmasına, 15 Temmuz darbe girişimine karşı çıkarak gazi unvanı alan...

Haberler 05.10.2016, 11:41
'Gazi ve Mehmetçik' konulu fotoğraf yarışması
TÜRKİYE Muharip Gaziler Derneği tarafından Çankırı Belediyesi'nin desteği ile 3 Ekim 2016 Pazartesi günü başlayan 'Gazi ve Mehmetçik' konulu ödüllü fotoğraf yarışmasına, 15 Temmuz darbe girişimine karşı çıkarak gazi unvanı alan vatandaşlara ait fotoğraflarla da katılınabilecek.

Yarışma, 'Gazi unvanı alan tüm asker, polis, korucu ile operasyon ve çatışmalarda yaralanan tüm meslek grupları, Türk askeri ve 15 Temmuz gazileri' şeklinde genişletildi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği tarafından Çankırı Belediyesi’nin desteği ile düzenlenen yarışma ile Türkiye için canını hiçe sayan, özellikle terörle mücadele eden, kahraman gazi ve mehmetçiklere destek verilmesi amaçlanıyor. 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açık olarak düzenlenen yarışmanın toplam 10 bin TL ödül, yarışmada dereceye giren fotoğrafçılar arasında paylaştırılacak. 3 Ekim 2016 Pazartesi günü başlayan fotoğraf yarışmasının süresi bir ay sonra 3 Kasım 2016 Perşembe günü bitecek. Yarışmacılar, katılım şartları ile ilgili detaylı bilgiye Anadolu Fotoğraf Dergisi Facebook sayfasından 'www.facebook.com/groups/anafot' ulaşarak başvuru yapabilecek.

Yarışma jürisi, profesyonel fotoğrafçılardan oluşaacak. 11-20 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak değerlendirmede, Devlet Fotoğraf Sanatçısı Ozan Sağdıç, Fotoğraf Sanatçıları Ömür Can Yerli, Tuna Akçay, Hamit Yalçın, Nazım Tetik ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı emekli Albay Şükrü Tandoğan yer alacak. Finale kalacak fotoğraf için jüri değerlendirmesinin yanında halkın da kullanacağı oylar birinciyi belirleyecek.

DHA
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@