Flaş Haber 3 askerimizi şehit eden terörist yakalandı

BİNGÖL'ün Karlıova İlçesi'nde 3 askerin şehit olduğu, 6 askerin de yaralandığı saldırıda kullanılan patlayıcı üzerinde parmak izi tespit edilen terör örgütü PKK üyesi Muş'ta yakalandı.

Haberler 16.12.2016, 00:37
Flaş Haber 3 askerimizi şehit eden terörist yakalandı

Yusuf Özgür BÜLBÜL - BİNGÖL'ün Karlıova İlçesi'nde 3 askerin şehit olduğu, 6 askerin de yaralandığı saldırıda kullanılan patlayıcı üzerinde parmak izi tespit edilen terör örgütü PKK üyesi Muş'ta yakalandı.

Muş Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğü ekiplerce, 15 Ağustos 2015 tarihinde Bingöl'ün Karlıova İlçesi Hacılar Köyü bölgesinde 3 askerimizin şehit olduğu ve 6 askerimizin de yaralandığı patlama olayı ilgili olarak yola döşenen EYP üzerinden parmak izi tespit edilen ve Karlıova Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hakkında aranması bulunan örgüt üyesi ile PKK/YPG adına faaliyet gösteren ve silahlı çatışmalara giren bir terör örgütü üyesi, ilimizde yapılan çalışmalar sonucu yakalanmışlardır. Bir terör örgütü üyesi çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanmış, diğer şahıs ise gerekli işlemlerin yürütülmesi için iline teslim edilmiştir” denildi.  

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@