Finans, Ekonomi, Bankacılık Haberleri

Finans

En Güncel ve Son Dakika Ekonomi, Finans ve Bankacılık Haberlerine bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Finans Haberleri

Emeklilere bir müjde daha mı? 2.500 TL ikramiye için ilk açıklama geldi bile

Emeklilerin bayram ikramiyesinin 2.500 TL olarak ödenmesi için açıklama geldi. En düşük emekli maaşına göre ikramiye ödenmesine ilişkin çağrı TÜED tarafından dile getirilirken hükümetin ödemeler için nasıl bir karar vereceği merak konusu. Eğer talep onaylanırsa ikramiyeler 2.500 TL olarak ödenecek.

10 bin lira bayram parası verilecek! İki bankadan nakit avans faizsiz borç para

İki banka başlattıkları kampanyalar ile 5.000 TL 5.000 TL toplam 10.000 TL nakit avans verecekler. Faizsiz verilecek olan ödemelerde masrafta olmayacak. 10.000 TL çeken 10.000 TL ödeyecek. 12 ay vadeli avansı bayram öncesi kullanacaklar ise kurban parası yapacaklar.

27 Haziran Pazartesi Akaryakıt İndirim Haberi! Benzin Motorin LPG Pompa Litre Fiyatları 81 İl Fiyat Listesi

27 Haziran Pazartesi günü benzin motorin LPG otogaz indirim haberi var mı? EPGİS ve akaryakıt sektöründen son dakika indirim açıklaması geldi mi? Dolar ve Brent Petrol fiyatları düştü ne kadar kaç TL indirim yapılacak? 28 Haziran Salı günü indirimli fiyatlar pompaya nasıl yansıyacak? Tüm detaylar haberimizde.

Erdoğan bu akşam açıklayacak! Kabineden asgari ücrete ara zam kararı

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı asgari ücrete ara zam gündemiyle toplanacak. Kabineden asgari ücret için zam yapılıp yapılmaması, yapılması durumunda ne kadar zam yapılacağı, işverene maliyeti görüşülecek. Milyonlarca asgari ücretli için akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları ilan edecek. İşte Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısından çıkması muhtemel zam kararı ve 2022 Temmuz ve Aralık dönemi için asgari ücret tutarı.

Özgür Demirtaş, BDDK kararlarını yorumladı: "Türkiye yeni bir ekonomiye uyanacak"

Türkiye'nin en önemli ekonomistleri arasında yer alan Prof. Dr. Özgür Demirtaş 26 Haziran akşam saatlerinde Youtube'da yayınladığı video ile BDDK kararlarını yorumladı. Özgür Demirtaş, BDDK kararlarını yorumladı: "Türkiye yeni bir ekonomiye uyanacak"

Bu Bankalar 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veriyor! 50 Bin Liraya Kadar Nakit Desteği

Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala bankalar bayram kredisi kampanyalarını tek tek duyurmaya başladı. Hem kamu bankaları hem de devlet bankaları bayram öncesi 50 bin liraya kadar nakit desteği sağlıyor.

Doların İpini Çekecek Son Koz Oynandı! Bankaya Parasını Yatırana Çifte Maaş Ödenecek, 32 Günlük Mevduat Faizi Coşturacak

Dolar kurunda yaşanan düşüşü desteklemek için Merkez Bankası faiz silahını çekti. En yüksek faiz veren banka değişti, parasını bankaya koyana yattığı yerden 2 asgari ücret maaşı ödenecek! Bankaların 32 günlük vadeli mevduat hesabı güncel faiz oranları...

Yapı Kredi açıkladı: TC kimlik kartı ile giden SGK emeklilerine 4 bin TL nakit ödeme yapılıyor!

Özel bankalar tarafından emeklilere verilen ödemeler arasında yer alan promosyonlar için Yapı Kredi'den dev kampanya geldi. Bu sabah duyurulan kampanya ile birlikte milyonlarca emekli paraya doyacak!

Ziraat Bankası Ucuz Konut Satışına Başladı! 5 Bin TL Peşinat, Aylık 640 TL Taksitle Kaçıran Üzülür

Bizzat devletin bankası Ziraat Bankası satıyor! Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ile yükselen ev fiyatlarına darbeyi vurdu, konut fiyatlarında damping başladı!

Parasını altında tutan çok kazanacak! Tarih verildi, gram altın 1500 TL olacak!

BDDK tarafından şirketler için yapılan açıklama sonrasında döviz hafta sonu değer kaybetmeye başlarken piyasaların açılışı ile nasıl bir yol izleyecek merak ediliyor. Parasını altında tutan çok kazanacak! Tarih verildi, gram altın 1500 TL olacak!

Esnaflara düşük faizli kredi desteği! Yüzde 0,80 faizle 500 bin TL'ye kadar kredi veriliyor!

Esnafların faydalanabildiği düşük faizli krediler için en uygun adres olan TESKOMB Esnaf ve Sanatkârlar Odaları 2022 yılında yeni kredi paketlerini açıkladı. Esnaflara düşük faizli kredi desteği! Yüzde 0,80 faizle 500 bin TL'ye kadar kredi veriliyor!

Garanti Bankası açıkladı! 5 bin TL geri hesaplara yatırılacak!

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası'ndan duyuru geldi. Kredi kartı aidatlarının iadesi resmen başladı. Kullanıcılardan her yıl bir kereye mahsus olmak üzere alınan kart aidatlarının iadeleri yapılıyor.

ABD'den Rusya'ya Petrol Füzesi! 40 Dolar Birden Düşürecekler Benzin Bir Günde 10 TL Olur

ABD'nin Rusya'nın etkinliğini azaltmak için brent petrolü 70 Dolar seviyesine indireceği öne sürüldü. Brent petrol 70 Dolar olursa benzin fiyatları yeniden 10 TL bandına kadar inebilir. 

Migros erken davrandı: Kurban Bayramı çikolata ve şeker fiyatlarını açıkladı!

Kurban Bayramı yaklaşırken merak edilen bir diğer konu ise bayram şekeri ve çikolata fiyatları oldu. Migros ise erken davranarak şeker ve çikolata fiyatlarını yayınladı. İşte detaylar...

Mesaj atan herkese 20.000 TL! Alternatif Bank gelir belgesiz SMS kampanyasını duyurdu!

Alternatif Bank bir son dakika duyurusu ile 25 yaş üstü gençlere müjdeli haberi verdi. 25 yaşının üzerinde olan ve kredi başvurusu yapan gençlere anında onaylı, gelir belgesiz 20 bin TL kredi kampanyası duyuruldu. Detaylar kamugundemi.com'da...

SGK istirahat raporu parası e-devlet sorgulama ekranı açıldı! SGK rapor paraları ne zaman yatıyor?

Türkiye'de çalışanlar bugün SGK istirahat raporu ile tanıştı! Çalışanların korona virüs temaslı, hastalanması ve kaza geçirmesi gibi durumlarda doktor tarafından istirahat raporu veriliyor. Bu belge de çalışanın izinli olduğu günlerde işveren işçiyi çalıştıramamaktadır. Peki SGK istirahat raporu parası e-devlet sorgulama ekranı açıldı! SGK rapor paraları ne zaman yatıyor?

Fiat'tan kaçırılmayacak fırsat! Fiorino'larda yarısını şimdi yarısını 1 yıl sonra öde kampanyası

Fiat'tan profesyoneller için kaçırılmayacak fırsat duyuruldu. Fiorino modellerinde yarısını şimdi, yarısını bir yıl sonra öde kampanyası duyuruldu. Fiat'ın ticari kampanyası ile ilgili detaylar haberin devamında...

Ev arayanlar dikkat! Türkiye Finans'tan 2+1, 3+1 daireler kaçırılmayacak fiyata satışa konuldu!

Ev sahibi olmak isteyen kişiler için kaçırılmayacak fırsat Türkiye Finans'tan geldi! 2+1, 3+1 dairelerin fiyatı görenleri şaşırttı. Detaylar haberin devamında...

Toplam 2059 haber.