Finans, Ekonomi, Bankacılık Haberleri

Finans

En Güncel ve Son Dakika Ekonomi, Finans ve Bankacılık Haberlerine bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Finans Haberleri

3600 4500 5400 günle emeklilik! 1999 2008 yıla göre kaç yaşında erken emekli olursun öğren

Erken emeklilik hakkı nedir? Kısmı emeklilik, yaş haddinden emeklilikte 1999 2008 yılı detayları ile 3600 4500 5400 günle emeklilik hakkı kimlere verilir? Tüm bilinmesi gerekenleriyle erken emeklilik fırsatları.

Asgari ücrete gece kararnamesi! Erdoğan onayıyla Resmi Gazete'de

Asgari ücrete Temmuz 2022 döneminde zam uygulanmasına ilişkin karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yeni Dacia Sandero fiyatlarıyla göz kamaştırıyor! 2022 Yeni Sandero Temmuz ayı fiyat listesi..

Artan otomobil fiyatları vatandaşları alternatif araç markalarına yönlendiriyor. Türkiye pazarına girmesi ile birlikte bekleneni veremeyen markalar arasında yer alan Dacia yeni model otomobil kampanyaları ile bu sefer dikkatleri üzerine çekti. Yeni Dacia Sandero fiyatlarıyla göz kamaştırıyor! 2022 Yeni Sandero Temmuz ayı fiyat listesi..

Renault Clio yeni kampanyasını yürürlüğe koydu! Clio Temmuz 2022 fiyat listesi

Türkiye'nin son birkaç yıldır en fazla çıkış sağlayan otomobilleri arasında yer alan Renault yeni aya özel kampanyasını açıkladı. Renault Clio yeni kampanyasını yürürlüğe koydu! Clio Temmuz 2022 fiyat listesi

Trendyol Emlak açıldı: üyelik ücretleri ne kadar?

Türkiye'nin bir numaralı elektronik ticaret şirketlerinden birisi olan Trendyol yeni projesini duyurdu. Trendyol Emlak resmen yürürlüğe girdi. Yeni uygulama lansmana özel tanıtılırken üyelik başvuruları da alınıyor. Peki Trendyol Emlak açıldı: üyelik ücretleri ne kadar?

Türkiye İş Bankası Nays uygulaması nedir, ne işe yarar? Nays uygulaması avantaj ve kampanyaları..

Türkiye'nin ilk özel bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan Nays uygulaması kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Türkiye İş Bankası Nays uygulaması nedir, ne işe yarar? Nays uygulaması avantaj ve kampanyaları..

Asgari ücrette 313, 325, 350 dolar düzenlemesi! Yeni asgari ücret 5228-5426-5840 TL ihtimallerinden birisi olacak!

Türkiye'de 1 Temmuz'da asgari ücrete ara zam kararının açıklanması sonrasında düzenleme Resmi Gazete'de yer aldı. Buna göre ise ara zam ile birlikte yeni maaş skalası ne kadar olacak merak ediliyor. Asgari ücrette 313, 325, 350 dolar düzenlemesi! Yeni asgari ücret 5228-5426-5840 TL ihtimallerinden birisi olacak!

0.99 faizle ihtiyaç kredisi! Resmi duyuru geldi 7 günlük kampanya

Garanti BBVA müşterilerine 0.99 faiz oranıyla bayram kredisi vereceğini duyurdu. Banka 5.000 TL limitle sağlayacağı kredi için 12 ay vadeli ödeme planı oluşturdu. Garanti BBVA'nın kredisinden yararlanmak nakit sorunlarını çözmek isteyenlerin ise sağlamaları gereken bir kaç şart var. 

Ayçiçek Yağına Zam Gelmişti! Şok Marketlerde Evin Markalı Ayçiçek Yağlarında Dev İndirim Birden! “Kapış Kapış Satacak"

Olumsuz ekonomik gelişmeler sonucunda en çok zamlanan gıdalardan biri de ayçiçek yağı olmuştur. Yeni dönemde ise mevcut zamların üzerine, Rusya-Ukrayna savaşından dolayı yaşanan tedarik krizinin de girmesiyle birlikte, fiyatların rekor seviyeye çıkması da kaçınılmaz hale gelmiştir. Ayçiçek Yağına Zam Gelmişti! Şok Marketlerde Evin Markalı Ayçiçek Yağlarında Dev İndirim Birden! “Kapış Kapış Satacak"

İstanbulkart Açıkladı Yarın Son Gün! Faizsiz 6 Ay Vadeli 2500 TL Kredi Anında Hesabınızda..

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu vatandaşlarına uzun süredir beklenen müjdeyi nihayet verdi! Yapılan çalışmalar sonucunda İstanbulkart'a bakiye desteği olarak 2 Bin 500 Türk Lirasına kadar destek verilecek. İstanbulkart Açıkladı Yarın Son Gün! Faizsiz 6 Ay Vadeli 2500 TL Kredi Anında Hesabınızda..

Asgari ücret ara zam ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Türkiye'de milyonlarca çalışanın merakla beklediği konular arasında yer alan asgari ücret ara zammına ilişkin detaylar merak ediliyor. Ara zam ile ilgili gündemde birçok konu yer alırken dün toplanan Komisyon'un net kararı ne zaman açıklanacak? Asgari ücret ara zam ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Asgari ücretliler emekliler dikkat! 1769 lira taksitle TOKİ Temmuz'da daire satışı yapıyor

TOKİ Başkanlığı Temmuz 2022 dönemi için yayımladığı duyurusunda 2+1 ve 3+1 daire satacağını, 180 ay vade ile satılacak olan daireler için taksitlerin 1769 TL'den başladığını duyurdu.

Kurban Bayramında Bankalar Açık Olacak Mı? 13-14-15 Temmuz 2022 Bankalar Çalışıyor Mu?

Türkiye'de Kurban Bayramı tatili ile ilgili gelen açıklamalar sonrasında ise vatandaşlar bayram sonrasında bankaların açık olup olmayacağını araştırmaya başladı. Peki Kurban Bayramında Bankalar Açık Olacak Mı? 13 14 15 Temmuz 2022 Bankalar Çalışıyor Mu?

Tam 40 bin lira! Bahçem arsam var diyip prefabrik ev alacaklara hibe para

Aile Bakanlığı'nın 2022 yılı barınma destekleri kapsamında ihtiyacı olanlar için 40 bin lira ev parası verilecek. Bu ödemeden faydalanacak olanlar ev almak istediklerinde bakanlığa başvuru yapacaklar. Onay verilmesinin ardından ise 40 bin liralık destek hesaplara yatacak.

TC Kimlik numarasının sonu 3-5-7-9 olanlar dikkat! 10.000 TL hesaplara yatırılıyor

Bugün duyurulan yeni karar ile TC kimlik numarasının sonu 3-5-7-9 olanlara müjdeli haber verildi. TC kimlik numarasının son hanesi belirtilen gibi olanlara verilecek 10 bin TL kredi desteği resmen duyuruldu.

Hepsi bugün değişiyor! İşsizlik maaşı, kıdem tazminatı, GSS primi, engelli yaşlı aylığı, doğum askerlik borçlanması

Asgari ücrete yapılacak zam oranıyla birlikte çok sayıda ödemede değişecek. Başta kıdem tazminatı ve işsizlik maaşı ödemeleri yenilecek. Bunun dışında engelli aylığı, 65 yaş maaşı ve yaşlılık ödemeleri ile GSS prim ödemeleri yenilenecek.

Meclis'ten geçti, resmen onaylandı! 1300 TL destek ödemeleri başladı bile!

Bayram öncesinde vatandaşlar destek paketlerini ve kampanyalarını merakla beklerken, mutlu edecek haber bugün verildi. Resmen duyurulan yeni destek paketi ile birlikte vatandaşlara 1300 TL tutarında destek sunulduğu öğrenildi.

AK Parti'den Emekli Yasası! Temmuz Aralık 2022 Maaş Tablosu 2500 2750 2900 3000 3300 Lira Zam Hesabı

AK Parti emekli maaş yasasını TBMM'ye sundu. İlgili yasa önerisi en düşük emekli maaşlarının 3.500 TL olarak ödenmesini içeriyor. Peki bu yasaya göre diğer emekliler için ne kadar ödeme yapılacak? Olası zam oranlarına göre emeklilerin maaş zamlarını hesapladık. İşte 2500, 2750, 3000 TL maaş alan emeklilerin muhtemel 2022 zamlı maaş tabloları.

Bayram öncesi en büyük araba kampanyası Opel'den geldi! Liste fiyatında 41.100 TL birden indirim yapıldı! Yüzde 0,99 avantajlı faizle zamlanmadan alın!

Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların araba arayışı hızlanarak devam ediyor. Bayram sonrasında gelecek zamlar öncesinde herkes araba bakmaya başlarken otomobil şirketleride kampanyaları açıklamaya devam ediyor. En avantajlı teklif ise Opel'den geldi! Bayram öncesi en büyük araba kampanyası Opel'den geldi! Liste fiyatında 41.100 TL birden indirim yapıldı! Yüzde 0,99 avantajlı faizle zamlanmadan alın!

Toplam 2059 haber.