Finans, Ekonomi, Bankacılık Haberleri

Finans

En Güncel ve Son Dakika Ekonomi, Finans ve Bankacılık Haberlerine bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Finans Haberleri

25 Yıllık Ev Hanımlarına Emeklilik Şartları Nelerdir? Kimler Prim Ödeyerek Emekli Olabilir?

25 yıllık ev hanımları için emeklilik şartları, temel olarak kadınların yaşları ve evlilik tarihlerini çerçevesinde şekillenir. Buna göre minimum 50 yaşında olan, 25 yıl ve üzeri evli olan ev hanımlarına emekli olabilmeleri adına fırsat sunulur.

16 Nisan 2022 Evde Bakım Parası Yatan İller! e-Devlet Sorgulama Nasıl Yapılır?

2022 Nisan ayı evde bakım parası ödemeleri 15 Nisan Cuma günü itibariyle başladı. 16 Nisan 2022 evde bakım parası yatan iller belli oldu. Evde bakım parası sorgulama e-devlet nasıl yapılır?

Kiracı ve Ev Sahibi Milyonları İlgilendiriyor: Depozito ve Kira ile İlgili Flaş Karar!

Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 15. Hukuk Dairesi, kiracı ve ev sahiplerini ilgilendiren önemli bir karara imza attı. Kira sözleşmesinde yer alan maddelerin önemine dikkat çekildi. İşte o karar...

Bakan Nebati'den son dakika kur ve enflasyon açıklaması: Kontrol altında!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Samsun'da yapılan iş buluşmasında ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bakan Nebati'nin açıklamalarının merkezinde kur ve enflasyon vardı. İşte o açıklamalar...

Son Dakika 2022 Nisan Ayı Merkez Bankası Faiz Kararı Açıklandı! TCMB PPK Kararı Ne Oldu?

Piyasaların gözü kulağı Merkez Bankası'nın PPK toplantısındaydı. Bir süredir beklenen Merkez Bankası Nisan 2022 PPK faiz kararı nihayet açıklandı. Faiz düştü mü, yükseldi mi? İşte Merkez Bankası faiz kararı.

Belediye Kira Kutusunu Açtı! 90 Taşınmaz 640 TL'den Başlayan Fiyatlarla 3 Yıllığına Kiraya Verilecek

Rize Belediye Başkanlığı, mülkiyeti ve kullanım hakkı belediyeye ait olan 90 adet taşınmaz için kiralık ilanı yayımladı. Taşınmazlar, açık artırma ihale usulü ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

700 Bin Kamu İşçisine İkramiye Ödemeleri Başlıyor! En Düşük Tediye Ödemesi Kaç TL Olacak?

Ortalama 700 bin kamu işçisinin ilave tediye ödemeleri başlıyor. En düşük ikramiye ödemesi kaç TL olacak? Tediye ödemelerine ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Rekor Enflasyon Karşısında Geçim Mücadelesi Veriyorlar! Emekli Bayram İkramiyesi 2022 4 Bin 253 TL mi Oluyor? TBMM'ye Teklif Sunuldu

CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç tarafından TBMM'ye, emekli bayram ikramiyesi 2022 4 bin 253 TL olsun diye kanun teklifi verildi. Bayram ikramiyesine zam yapılacak mı, ne kadar olacak? İşte son gelişmeler.

Anne Babalar Dikkat! Bu Ödemeleri Alabilirsiniz 600 TL'ye Kadar Ödeniyor! Başvurular İnternet Üzerinden

Yeni doğum yapan annelere destek amacıyla devlet tarafından nakit para desteği sağlanıyor. Sadece Türk vatandaşı olmak doğum yardımı almak için yeterli. İşte detaylar.

Merkez Bankası PPK Toplantısı Ne Zaman, Saat Kaçta? TCMB 2022 Nisan Faiz Kararı Ne Zaman Açıklanacak?

Piyasaların gözü Nisan ayı Merkez Bankası PPK Toplantısı'nda. Haftanın öne çıkan gündem maddelerinden biri Merkez Bankası faiz kararı. TCMB PPK faiz toplantısı ne zaman, Merkez Bankası faiz kararı hangi gün açıklanacak, saat kaçta? Haberimizde.

Nisan 2022 FED Faiz Toplantısı Ne Zaman Yapılacak? Faiz Kararı Ne Olacak?

ABD Merkez Bankası 2022 yılının üçüncü toplantısı için meraklı bekleyiş sürüyor. FED faiz kararı ne zaman açıklanacak, faiz artacak mı? İşte FED faiz kararı detayları.

Vakıfbank ve SGK Arasında Anlaşma İmzalandı! Emeklilere 750 TL Ödenmeye Başladı! İster Nakit Olarak Alın, İster Hesabınıza Yatırılsın!

Vakıfbank, Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzalamış olduğu protokolün detaylarını resmi web sitesi üzerinden paylaştı. Anlaşma gereği emeklilere 500 TL ile 750 TL arasında nakit ödeme yapılacak

Ev Alacaklara Emlak Katılım'dan Faizsiz Finansman Desteği ! 125.000 TL 120 Ay Vade ile

Emlak Katılım Bankası'nın güncel konut finansmanı kar payı oranlarını 125.000 TL finansman üzerinden inceledik. Ev almak için 125 bin TL'ye ihtiyaç duyan bir müşterinin finansman kullanması ve 120 ay vadeli ödeme planı oluşturması durumunda yapacağı ödemelere ilişkin tüm ayrıntılar sizlerle.

Akbank Milyonlarca Kişiye 1000 TL Dağıtıyor! Akbank 1000 TL Hediye Kampanyası! Akbank'tan 1000 TL Chip Para Kampanyası!

Pandemi döneminin sona ermesi ile birlikte yeni normalleşmeye geçilen dönemde Akbank inanılmaz bir kampanya yaptı. Akbank Milyonlarca Kişiye 1000 TL Dağıtıyor! Akbank 1000 TL Hediye Kampanyası! Akbank'tan 1000 TL Chip Para Kampanyası!

Bakan Kirişci'den Son Dakika Destek Açıklaması! Hesaplara Yatırılıyor

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarımsal destek ödemelerine ilişkin müjdeyi verdi. Destek ödemeleri bugünden itibaren hak sahiplerinin hesaplarına yatırılmaya başlandı.

Milyonların Maaşına Zam Geliyor! Tarih Verildi, Oran Belli Oldu

Memur ve emekli milyonlarca kişiyi ilgilendiren zam gelişmesi yaşandı. 3600 ek gösterge ile yapılacak zam oranı belli oldu, tarih netleşti.

En Az 2 Bin TL Her Ay Ödeniyor! Bizzat Başvuru Yapıp Şartları Taşıyan Herkes Alıyor! İŞKUR İşsizlik Maaşı Sorgulama 2022

Çalışan milyonlarca kişiye her ay en az 2 bin TL ödeme yapılıyor. Şartları taşıyıp başvuru yapan herkes yararlanabiliyor. Bu şartları sağlıyorsanız siz de başvurabilirsiniz.

2022 Nisan Ayı Ödemeleri Başladı mı? Ziraat Bankası, e-Devlet Evde Bakım Maaşı Sorgulama

Her ay düzenli olarak yapılan evde bakım parası ödemeleri yakından takip ediliyor. Ödemeler başladı mı, PTT, Ziraat Bankası, e-Devlet evde bakım maaşı sorgulama nasıl yapılır?

Ramazan Yardımı Duyurusu Geldi! 500 TL'ye Kadar Ödenecek e-Devlet Ramazan Yardımı Başvuru Ekranı

Kaymakamlıklar, belediyeler ve çeşitli kurumlar, ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımı yapıyor. 500 liraya kadar yapılan ödemeler için başvurular e-Devlet üzerinden online olarak yapılıyor. e-Devlet Ramazan yardımı başvuru ekranı.

Toplam 1787 haber.

En Güncel ve Son Dakika Ekonomi, Finans ve Bankacılık Haberlerine bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.