FETÖ'den 15 kişi adliyeye sevk edildi

ZONGULDAK'ta, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 15 kişi adliyeye sevk edilirken, 'ByLock' kullanan 7 polis de gözaltına aldı. Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturmada gözaltına alınanların adliyeye sevkleri sürüyor. Türkiye...

Haberler 17.10.2016, 11:11
FETÖ'den 15 kişi adliyeye sevk edildi
ZONGULDAK'ta, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 15 kişi adliyeye sevk edilirken, 'ByLock' kullanan 7 polis de gözaltına aldı.

Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturmada gözaltına alınanların adliyeye sevkleri sürüyor. Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda çalışan aralarında mühendis, memur ve işçilerin bulunduğu 15 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Şüpheliler, hastanadeki sağlık kontrolleri ardından adliyeye sevk edildi. Delil niteliğindeki bilgisayar, belge ve dökümanlar da savcılığa teslim edildi.

7 POLİSE GÖZALTI

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, daha önce açığa alınan ve cep telefonlarında, örgütün şifreli mesajlaşma programı 'ByLock' yüklü olduğu tespit edilen komiser, komiser yardımcısı ve polis memurlarının bulunduğu 7 emniyet mensubunu gözaltına aldı. Polislerin evlerinde de arama yapıldı. 7 polisin Emniyet'te sorgusu sürüyor.

dha
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@