Fatih Bamyacı Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkan Danışmanı Oldu

Lider Eğitimci Yazarlar Derneğine katılım gün geçtikçe artıyor. Tecrübeli eski sendikacı Fatih Bamyacı Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkan Danışmanı oldu. Hayırlı olsun

Haberler 05.09.2018, 00:54 23.11.2018, 17:15
Fatih Bamyacı Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkan Danışmanı Oldu

Eğitim dünyasına yeni bir nefes olarak kurulan ve kurulduğundan beri gerek tespitleri ile gerekse çözüme kavuşturdukları faaliyetleri ile kamuoyunda adından sıkça bahsedilen Lider Eğitimci Yazarlar Derneğinin üye sayısı gün geçtikçe artıyor.

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat DEĞER, tecrübesiyle adından sıklıkla bahsettiren eski sendikacı Fatih Bamyacı'nın genel başkan danışmanı olduğunu duyurdu. DEĞER, Fatih Bamyacı'yla birlikte çok daha güçlü olacaklarını da sözlerine ekledi.

Fatih Bamyacı Lider Eğitimci Yazarlar Derneği ile ilgili şu açıklamada bulundu:

Ülkemizin geleceği için hayati önem taşıyan eğitime herhangi bir karşılık beklemeden gönüllü olarak pozitif katkıda bulunma anlayıştan hareketle ortaya çıkan bu derneğin temel amacı, kronik sorunların çözümüne yardımcı olmak, uygulamada eğitimin önündeki engellerin ortadan kaldırılması için çaba sarf etmek, öğrencilerimize çocuk hakları çerçevesinde en iyi eğitim almaları konusunda yardımcı olmak, yönetici ve öğretmenlerin mali ve özlük haklarının geliştirilmesi için çalışmalar yapmak ve eğitim konusunda yeni projeler üretmektir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@