Erkenci Kuş Yayın Tarihi Neden Değişti? Aylin Daha da Güçlü Geliyor! Dizinin 26. Bölüm 2. Fragmanı!

Erkenci Kuş son bölümü Sanem ve Can'ın destansı, tutku ve duygu dolu sevdasını ekranlara taşıdı. Son bölümde; Sanem'e yapılan evlilik baskıları, Sanem'i vazgeçme noktasına getirirken, Can'ın evlilik konusundaki düşünceleri, Sanem'in yüreğine su serpti. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Haberler 27.12.2018, 22:24
Erkenci Kuş Yayın Tarihi Neden Değişti? Aylin Daha da Güçlü Geliyor! Dizinin 26. Bölüm 2. Fragmanı!

StarTV'de ekrana taşınan, cumartesi akşamlarının değişmeyen tek adresi haline gelen Erkenci Kuş 26. bölüm fragmanı ile seyirci karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde akıllara durgunluk veren hadiseler yaşanıyor. Fabri, bütün hisselerini Aylin'e devrediyor. Sanem, yine fedakarlık yaparak şirket için harekete geçiyor. Fakat habersiz olduğu güç gümbür gümbür geri dönüyor.

Romantik komedi türünde olan dizide Sanem ve Can’ın tutku dolu, sevgiye, bağlılığa dair aşkı, dolu dizgin devam ederken, Star TV'nin sevilen dizisi yeni bölümü ile izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatmaya geliyor. Erkenci Kuş dizisinin yayın tarihi cumartesi gününden salı gününe alınıyor. Dizi Ufak Tefek Cinayetler'in final yapması ile eski yayın gününe geri dönüyor.

Erkenci Kuş 26. bölüm fragmanı izleyicileri heyecanlandıran birçok sahne olacağının habercisi oldu! Gizli saklı Sanem ve Can aşkı, gün yüzüne çıkıyor. Herkesin gözü el ele şirkete gelen ikilinin üzerinde! Fakat hesaplamadıkları bir şey var, o da Fabri'nin büyük desteğini alan Aylin...

Son bölümde; Can Sanem aşkı herkesçe duyulmaya başlar. Tabi ki Sanem'e evlenme konusunda baskılarda artar. Sanem'in bu konudaki endişelerini anlayan Can, evleniriz diyerek Sanem’in kafasındaki bütün soru işaretlerini giderir. Sanem, bu güzel haberi annesi Menkıbe ile paylaşır. Bu arada ilişkilerini başından beri saklamak istemeyen Can, ajanstakilere Sanem’le sevgili olduklarını söyler. Herkes bu habere çok şaşırır, özellikle Deren hayatının şokunu yaşar. Bu arada Can, büyük bir kozmetik firmasının işini almak üzeredir fakat bunun önündeki tek engel Fabbri’nin şirkete hissedar olmasıdır. Can ve Fabbri bir kez daha karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacaktır.


Erkenci Kuş Eski Bölümlerde Yaşananlar


Romantik komedi türünde olan dizide Sanem ve Can’ın tutku dolu aşkı dolu dizgin devam ederken, Star TV'nin sevilen aşk dizisi izleyicilerden tam not alıyor. Sevilen dizi yeni bölümü ile izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatmaya geliyor. Heyecanla ofise giren Can ve Sanem'in el ele olması ve mutlulukları dikkat çekti. Sanem'in Can'ın odasına taşınma planları yapılırken, Can için önemli bir taşın kırılması moralleri alt üst etti. 

Sanem, Can'ın evlilik sözlerini annesi ile paylaşıyor. Menkıbe'de şirkete geliyor ve Can ile Sanem'i kıskaca alacakken, Can söyledikleriyle Menkıbe'ye söz hakkı bırakmıyor. Can ve Sanem el ele ajansa gidiyor ve herkese birlikte olduklarını açıklıyorlar. Dizinin yeni bölümü neler gebe?

Son bölümde; Mutlu bir şekilde ilişkilerine son sürat devam eden Sanem ve Can ile ilgili mahallede çıkan dedikoduları Sanem'in ailesi ona yakıştırmayarak herkesin ağzını kapatmayı başarır. Fakat hesapta olmayan bir durum gelişir. Sanem ve Can'ın samimi pozları Aylin tarafından basına sızdırılınca bütün ajans aşk haberi ile çalkalanır. Annesi Mevkıbe ve babası Nihat'ın bu durumu öğrenmesinden çok korkan Sanem'in korktuğu başına gelir ve Sanem bunun üzerine ajanstan ayrılmaya karar verir. Can ise Sanem'in hiç beklemediği bir hamlede bulunur ve aşkına tüm gücüyle sahip çıkar, Sanem'in ajanstan ayrılmasına müsade etmez. Dizinin son anlarında ise Can'ın odasında kazayla kırılan Can için değerli olan taş ikilinin yüzünü düşürür.

Erkenci Kuş dizisinde sürpriz bir değişiklik yaşandı.

Erkenci Kuş dizisinde sürpriz bir değişiklik yaşandı. Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş senaristi değişiyor. Erkenci Kuş dizi senaryosunu bundan sonra Aslı Zengin kaleme alacak. 

Ayşe Kutlu'nun senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği Erkenci Kuş dizisinin senaristi değişiyor. 

Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği,Ayşe Kutlu'nun senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği Erkenci Kuş dizisinin senaristi değişiyor. Medyatava'dan Birsen Altuntaş'ın haberine göre, başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir yer aldığı diziyi artık Kiraz Mevsimi, Çilek Kokusu ve No:309 gibi dizilerin senaristliğini yapmış olan Aslı Zengin kaleme alacak.

Erkenci kuş kadrosu genişliyor

Yaz aylarında Star TV'de başlayan ''Yaz Dizisi'' olarak adlandırılan romantik komedi dizi olan Erkenci Kuşun kadrosu genişliyor. İlerleyen bölümlerde Ayşegül Aldinç'i Can Yaman'ın annesi olarak izleyeceğiz.

Erkenci kuş konusu ve oyuncuları 

Erkenci Kuş, yayınlandığı ilk bölümden itibaren en çok izlenen diziler arasında yerini almayı başardı. Star TV'de yayınlanan ve başrolerinde Demet Özdemir ile Can Yaman'ın yer aldığı Erkenci Kuş dizisi büyük ilgi görüyor. 

 

Yaz aylarında Star TV'de başlayan ''Yaz Dizisi'' olarak adlandırılan romantik komedi dizi olan Erkenci Kuş, yayınlandığı ilk bölümden itibaren en çok izlenen diziler arasında yerini almayı başardı.

 

Star TV'de yaz dizisi olarak başlayan ancak normal sezon ölçülerinde reyting rakamları yakalayan "Erkenci Kuş Dizisi" Star Tv yönetiminin kararıyla kış sezonunda da ekranlarda olmaya devam edecek. Can Yaman'la Demet Özdemir'in başrolünü üstlendiği dizide şirket sahibi Can ile şirkette stajyer olarak görev yapan Sanem'in macera dolu aşk hikayesi konu ediliyor. Şirkette çok sayıda kadın çalışan vardır ve bu çalışanların Sanem'in Can'la olan ilişkisine pek rızası yoktur. Hatta bu kervana Can'ın kardeşi ve onun peşini bırakmayan sevgilisi de katmıştır.

 

Diğer taraftan kızlarının geleceği için çırpınan mütevazi bir ailenin hem mahallede hem de kızlarının iş yerindeki olayların içinde yaşadıkları diziye ayrı bir tat katıyor. Bir bakkal sahibi olan babanın ve eşinin mahalle de yaşadıkları keyifli enstantaneler ile şirkette diğer çalışanların komik diyalogları diziyi izlenir kılan diğer etkenlerden birisi olmaktadır.

 

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın, Yapımcılığını Faruk Turgut'un, Senaristliğini Ayşe Kutlu Üner'in yaptığı Erkenci Kuş'un yapımını Gold Film üstlendi. Başrolü Demet Özdemir (Sanem Aydın) ve Can Yaman (Can Divit)'ın paylaştığı Erkenci Kuş Dizisinde Öznur Serçeler (Leyla Aydın), Özlem Tokaslan (MEvkibe Aydın), Berat Yenilmez (Nihat Aydın), Birand Tunca (Emre Divit), Sevcan Yaşar (Aylin Yüksel), Ceren Taşçı (Ayhan Işık), Cihan Ercan(Muzaffet Kaya), Tuğçe Kumral (Deren Keskin), Anıl Çelik (Cengiz Özdemir), Sibel Şişman (Güliz Yıldırım), Ali Yağcı (Osman Işık), Tuan Tunalı (Metin) yer almaktadır.

 

Sanem'in, babası Nihat'ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale'nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

 

Kaynak: http://www.kamuajans.com/diziler/erkenci-kus-yayin-tarihi-neden-degisti-aylin-daha-da-guclu-geliyor-dizinin-26-bolum-2-fragmani-h528954.html

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@