Erdoğan 'birkaç şehit verdik' demişti! Şehit Sayısı Belli Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'a ziyareti öncesi açıklamalarda bulundu. Daha önce 'Libya'da birkaç şehidimiz var' ifadeleri tepki çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan ziyaretçi öncesi şehit sayısını açıkladı.

Haberler 25.02.2020, 10:04
Erdoğan 'birkaç şehit verdik' demişti! Şehit Sayısı Belli Oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

(İdlib için yol haritası)

Şaunda malum Türkiye-Rusya arasında gerek İdlib'de gerekse Libya'da yaşanan bir süreç var. İdlib'de yaşanan süreci öncelikle süratle çözmemiz gerekiyor. Sayın Putin ile görüşüyoruz. Bir de bu işin Libya ayağı var. Aynı şekilde bizim Rusya ile görüşmemiz var.

En üst düzeyde görüşmeler yapıyoruz.

Maalesef Rusya'nın orada wagner diye bir güvenlik ekibi var.

4'LÜ ZİRVE AÇIKLAMASI

Rusya’dan heyet yarın ülkemize gelecek fakat bu hafta sonu yapılan görüşmeler ile ilgili ise Macron, Merkel, Putin arasında tam bir ittifak söz konusu değil fakat bizim sayın Putin ile belirlediğimiz tarih en kötü 5 Mart’ta Sayın Putin ile bir araya gelmemiz söz konusu olabilir. Telefonun ötesine geçip yüzyüze bu görüşmeleri yapacağız.

"RUSYA DESTEK VERİYOR"

Rusya, rejim güçlerine en üst düzeyde destek veriyor. İnkar etseler de bu tespit bizde. Bu mücadelenin içinde olmaya mecbur değil mahkumuz.

Putin ile en üst düzeyde görüşmeleri yaparak yol haritamıza,  nerede ne tür eksiklikler var bunları değerlendirme bakımından devam ediyoruz.

(Koronavirüs tedbirleri)

Sağlık konusundaki hassasiyeti bir kenara koyamayız. Sağlık Bakanlığı en uygun tedbirleri alıyor. İran'la ilgili attığımız adım da bunun neticesidir. Bütün tedbirlerimizi aldık.

Bundan sonraki süreci aynı hassasiyetle korumalıyız. 

'Libya'da 2 şehidimiz var'

Muhalefetin söylemleri beni ilgilendirmiyor. Beni muhalefet mi yargılayacak? Muhalefet önce kendini yargılasın. Milyonlarca insan ülkesini terk ediyor. Kalkıp bay Kemal bunun hesabını sormuyor. Kalkıp bize akıl vermeye o aklı sen kendine sakla...

Libya'da 2 şehidimiz var

Yorumlar (1)
Yeksa 12 ay önce
Ya Allah aşkına yeterrrrr. Şehit duymak istemiyoruz. Allahım nolur yardım et . Izin ver kadınlar erkekler savaşsa savaş girelim biz de ne olacaksa olsun ... içimiz yanıyor ya
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@