Emlak ve emlak yönetimi mezunlarından bakanlığa ve yetkili sendikaya çağrı

Ülkemizin 37 üniversite programında okutulan, yaklaşık 24bin mezunu bulunan 3301 nitelik kodlu emlak ve emlak yönetimi mezunları birlike ve beraberlik içinde; sosyal medyadan Çevre ve Şehricilik Bakanlığına ve yetkili sendika Bayındır Memursen’e çağrı yaptılar.

Haberler 17.05.2020, 12:15
Emlak ve emlak yönetimi mezunlarından bakanlığa ve yetkili sendikaya çağrı

SAYIN YETKİLİLERE ÇAĞRIMIZDIR!

Bizler Emlak ve Emlak Yönetimi mezunlarıyız. Bu bölümün mezunları olduğumuz için de çok gururluyuz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne 2020/3 atamasında sözleşmeli  Büro Personeli olarak yerleşen 57 arkadaşımızın bugünlerde göreve başlamasının sevincini yaşayıp, 2020/6 atamasında da sözleşmeli Büro Personeli olarak Milli Emlak Genel Müdürlüğü'ne yerleşen 193 arkadaşımızı da tebrik ediyoruz.

Fakat son günlerde Twitter mecrasından diğer bölümler kadro talebi bulunurken, bölümümüz ile ilgili algı yapılmasından dolayı da üzüntü duyuyoruz. Bu tarz algılara cevap verip polemiklere girmek istemiyoruz. Çünkü her bölümün istihdam edilme çabasına saygı duyuyoruz. Onlarında aynı şekilde saygı duymasını umuyoruz.

 Emlak ve Emlak yönetimi mezunları olarak kadro talebinde bulunurken hiçbir zaman çizgimizden taviz vermeden, hiçbir bölüme algı yapmadan,  doğru olanı yapmaya çalışıyoruz,  nasip olursa yapmaya da devam edeceğiz.

Çünkü bizlerin birinci önceliği her zaman görev aşkıyla vatandaşına, devletine en iyi şekilde hizmet vermektir. Bu hizmeti de en iyi şekilde yerine getirmek için siz sayın yetkililerin sesimizi duymasını ve en kısa zamanda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü'ne  kadrolu veya sözleşmeli atama ile istihdam edilmek istiyoruz.

EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ MEZUNLARI

Yorumlar (13)
Muhammed Afacan 3 ay önce
Desteğiniz için çok teşekkürler
Serkan Salman 3 ay önce
Emlak mezunlarına kadro
Setenay Çoşkun 3 ay önce
Emlak mezunlarının çilesi bitsin
Sevda 3 ay önce
Topu ve kadastroya 1000 alım istiyoruz.
Haydar 3 ay önce
24 bin mezun, yok denecek kadar az alım
Ayşe 3 ay önce
24 bin mezun, yok denecek kadar az alım
Volkan B. 3 ay önce
Teşekkürler..
Volkan B. 3 ay önce
Duyarlılığınız ve sesimizi duyurduğunuz için teşekkürler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@