Elimi Bırakma 2. Yeni Sezon Yayın Tarihi Duyuruldu! Elimi Bırakma Yeni Sezon Fragmanı

Elimi Bırakma Konusu Elimi Bırakma Eski Bölümlerde Yaşananlar Elimi Bırakma Son Bölüm Özeti Elimi Bırakma yeni sezon ilk fragmanı haber videomuzda

Haberler 01.09.2019, 13:39
Elimi Bırakma 2. Yeni Sezon Yayın Tarihi Duyuruldu! Elimi Bırakma Yeni Sezon Fragmanı

Hem reytingde yakaladığı büyük başarıyla hem de sosyal mecrada rekor seviyelere ulaşan muvaffakiyetle geniş kitlelerin göz bebeği haline gelen Elimi Bırakma sezon finaliyle ekranlara kısa bir ara verdi. Bir çok rakibini geride bırakarak sevilerek takip edilen diziler arasına ismini yazdırmayı başaran dizinin 2.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak? İşte, hızlı yükselişe geçen dizi projesi olarak adını yazdıran nitelikli ve iddialı dizi projesi Elimi Bırakma'nın sezon finalinde yaşananlar...

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma'nın son bölümünde hem duygusal hem heyecan dolu sahneler dikkat çekti. Son Bölümde; Cenk ve Azra yaşanan onca talihsiz kötü olaydan sonra, tüm sıkıntıları göğüsleyerek mutluluğa kapı aralarlar. Nikah masasına oturmaya hazırlanan ikili bir anlığına da olsa geçmişin karanlık yüzünü kafalarından silmiştir. Fakat felaketler Azra ve Cenk'in peşini bırakmaz. Sumru, Cansu'nun ölümü sonrası Azra'ya olan kinini ve nefretini yenemez. Düğün günü karşı karşıya gelen ikili beklenmedik felakete doğru sürüklenir.

Çekimleri Başlayan TRT'nin beğenilen dizisi Elimi Bırakma'nın yeni sezon başlama tarihi duyuruldu. Elimi Bırakma Yeni Sezon 8 Eylül'de TRT 1'de başlıyor. Elimi Bırakma yeni sezon ilk fragmanı haber videomuzda...

Elimi Bırakma Son Bölüm Özeti

Cansu’nun ölümünün üzerinden aylar geçmiştir. Azra’yı ve Mert’i artık gözünün önünden ayırmak istemeyen Cenk, düğünü daha fazla ertelemek istemez. Tüm aileyi düğün telaşı sarmıştır. Cansu’nun ölümünden sonra bir kliniğe yatırılan Sumru, Azra ve Cenk’in evleneceğini öğrenir ve hastaneden kaçar. Cansu’nun ölümünden sonra tüm öfkesini Azra’ya yöneltmiş olan Sumru düğünü engelleyebilecek midir?


Cenk ile Azra evleniyor. Sumru düğünden düğün günü haberdar oluyor. Azra ile Cenk nikah masasına oturuyor. Aşk ile mutluluk ile düğünleri yapılıyor. Azra ile Cenk hayatlarının en güzel gününü yaşarken Sumru içten içe öfke ile büyüyor. Cansu’nun intikamını almayı kafaya koyan Sumru düğün evine geliyor. Bu sırada Cenk de Azra’nın istememesine rağmen Melis ve Mert ile yola çıkıyor. Yalnız kalan Azra gelin odasında Sumru ile yüzleşiyor. Sumru, Cansu’nun yerine Azra’nın ölü olması gerektiğini söylüyor. Sumru Cansu’nun kefen Azra’nın gelinlik giydiğini söyleyerek silah çıkarıyor. Azra’ya silah çekip Azra’nın da yaşamayacağını söylüyor. Azra çok korkuyor ve Sumru’yu sakinleştirmede de başarılı olamıyor. Bu sırada bir felaket de Cenk’in başına geliyor. Mert, Melis ve Cenk korkunç bir kaza geçiriyor. Perte çıkan araçta 3’ü de baygın şekilde yatıyor.

Elimi Bırakma Eski Bölümlerde Yaşananlar

Azra’nın Faruk tarafından kaçırıldığından emin olan Cenk onu aramaya başlar. Azra’nın bıraktığı ipucu sayesinde Azra’ya ulaştığında katilin Burhan olduğu gerçeğini öğrenir. Kızının kaza geçirmesinin sebebinin Burhan olduğundan habersiz olan Sumru, ölüm kalım savaşı veren Cansu’nun başındadır.

Öte yandan Burhan’ın katil olduğundan şüphelenen Azmi ve Mesut onu takip ederken, aslında adım adım Azra ve Cenk’e ulaşacaklarının farkında değildirler. Kazada ağır yaralanan Cansu’nun durumu ne olacak? Azra ve Cenk Burhan’ın tuttuğu adamların elinden kurtulabilecekler midir?

Cansu hastanede kendine geliyor. Cenk kaçmak için planını yapıyor. Ama Burhan kendini kaybetmiş şekilde Cenk ile yüzleşiyor. Cenk’e kız ile hayallerini yıktığını söyleyen Burhan silahını çıkarıp Cenk’e doğrultuyor. Azra kaçmak için harekete geçtiği anda silah patlıyor.

Elimi Bırakma Konusu

TRT 1 ekranlarına damga vuran “Elimi Bırakma” dizisi, her pazar 20.00'de ekranlara geliyor. Daha yayınlanamadan oyun kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan dizinin, başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek.

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı. Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@