Elbistan'a şehit ateşi düştü

HAKKARİ'de, PKK'lı teröristlerin yola döşediği el yapımı patlayıcının askerlerin müdahale etmek istediği sırada infilak ettirmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş 24 yaşındaki Mesut Polat'ın acı haberdi, Kahramanmaraş'ın Elbistan...

Haberler 16.10.2016, 20:09
Elbistan'a şehit ateşi düştü
HAKKARİ'de, PKK'lı teröristlerin yola döşediği el yapımı patlayıcının askerlerin müdahale etmek istediği sırada infilak ettirmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş 24 yaşındaki Mesut Polat'ın acı haberdi, Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'ndeki ailesini yasa boğdu.

Pınarbaşı Mahallesi'nde oturan Rabia-Mehmet Polat çiftine acı haberi, Kaymakam Tuncay Akkoyun, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Vural Ekiz, İlçe Emniyet Müdürü Barış Murat Başol ve Askerlik Şubesi Başkanı Teğmen Hasan Ayhan verdi. Çocuklarının şehadet haberiyle fenalık geçiren anne Rabia Polat'a sağlık görevlileri müdahale etti. Baba Mehmet Polat ile kız kardeşleri ise gözyaşlarına boğuldu. Polat'ın şehit olduğunu duyan yakınları ve komşuları da Türk bayrakları asılan eve taziyeye geldi.

Bekar ve evin tek oğlu olan şehit Mesut Polat'ın cenazesi, yarın düzenlenecek törenin ardından Elbistan'da toprağa verilecek.

 
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@