Eğitim Haberleri

Eğitim

En Güncel ve Son Dakika Eğitim Haberlerine, Sınavlar İle İlgili Tüm Gelişmelere bu kategori aracılığı ile uaşabilirsiniz.

Eğitim Haberleri

ÖSYM Duyurdu! YKS Adayları İçin Eğitim Bilgilerini Güncelleme Süreci Başladı

2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) ilişkin eğitim bilgilerinin kontrol edilmesi, seçme ve onaylama işlemleri başladı. Eğitim bilgileri güncelleme ne zamana kadar yapılabilecek?

2022 DGS Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu mu, Ne Zaman Açıklanacak?

Dikey Geçiş Sınavı'na katılmak için başvurularını tamamlayan binlerce aday, DGS sınav giriş yerlerinin ne zaman açıklanacağını merak ediyor. 2022 DGS sınav giriş belgeleri ne zaman yayımlanacak?

2022 MSÜ Taban Puanlar Belli Oldu! Mülakatlar Ne Zaman Yapılacak?

2022 Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih sonuçlarının açıklanması ile taban puanlar da belli oldu. MSÜ 2022 mülakatları ne zaman yapılacak, hangi belgeler gerekiyor? Haberimizde.

KPSS 2022/9 Yerleştirme Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

ÖSYM resmi sitesinden yayımlanan duyuru ile KPSS 2022/9 yerleştirme sonuçlarının açıklandığı duyurdu. KPSS 2022/9 yerleştirme sonucu sorgulama...

Bekleyiş Sona Erdi! MSÜ Tercih Sonuçları 2022 Açıklandı

Adayların tercih sonuçları için meraklı bekleyişi sona erdi. 2022 MSÜ tercih sonuçları açıklandı. MSÜ tercih sonuçları sorgulama ekranı...

ÖSYM yayınladı: AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarına erişilemiyor! AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarı 2022

ÖSYM tarafından bu akşam saatlerinde yayınlanan soru kitapçığı ve cevap anahtarı kısa süre içerisinde rekor tıklanma aldı. Öğrenciler AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarına erişemezken detaylar ise kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

ÖSYM açıkladı! YKS, TYT, AYT, YDT soru kitapçığı ve cevap anahtarı açıklandı! İşte YKS 2022 soru kitapçığı ve cevap anahtarı pdf indir

Türkiye'de milyonlarca üniversite adayının bu sene girmiş olduğu YKS 2022 sınavı tamamlandı. Buna göre ise öğrenciler artık YKS, TYT, AYT, YDT soru kitapçığı ve cevap anahtarını araştırmaya başladı. ÖSYM açıklama yaptı. ÖSYM açıkladı! YKS, TYT, AYT, YDT soru kitapçığı ve cevap anahtarı açıklandı! İşte YKS 2022 soru kitapçığı ve cevap anahtarı pdf indir

2022 YKS 3.Oturum Yabancı Dil Testi Sona Erdi! YDT Soruları Kolay Mıydı, Zor Muydu?

ÖSYM tarafından 81 il ve Lefkoşa'da düzenlenen YKS'nin üçüncü ve son oturumu olan YDT sona erdi. Sizce Yabancı Dil Testi soruları kolay mıydı, zor muydu? Sınav süresi yeterli oldu mu?

Türkiye'de veli ve öğrenciler bu soruya kitlendi! Aslı'nın 2 GB ve 4 GB uygulama silme sorusunun yanıtı çözüldü!

Türkiye'de bugün Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın ikinci oturumu gerçekleştirildi. Oturumda kendi alanlarında ki sınavlara giren öğrenciler matematik testinde o soruda kitlendi. Aslı'nın telefon sorusu sosyal medyada gündem olurken yanıtı ise çok araştırıldı. Türkiye'de veli ve öğrenciler bu soruya kitlendi! Aslı'nın 2 GB ve 4 GB uygulama silme sorusunun yanıtı çözüldü!

ÖSYM AYT 2022 cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak?

Üniversiteye girmek için girilen sınavlar arasında yer alan YKS 2022 bu sene iki oturumu tamamlandı. Merakla beklenen oturuma giren öğrenciler AYT cevap anahtarını araştırıyorlar. Peki ÖSYM AYT 2022 cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak?

AYT 2022 sınavında tencere kapak sorusu, makas sorusu cevapları neydi?

Milyonlarca adayın bu sene girdiği YKS sınavının ikinci oturumu olan AYT 2022 sınavında sorulan sorular ve cevaplar araştırılmaya başlandı. İnternette gündem olan bu soru ve yanıtlara dair tüm gelişmeler kamugundemi.com adresinde yer alıyor. Peki AYT 2022 sınavında tencere kapak sorusu, makas sorusu cevapları neydi?

2022 YKS 2.Oturum AYT Sona Erdi! Sorular Kolay Mıydı, Zor Muydu?

2022 YKS'nin ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) sona erdi. Sınava giren öğrenciler AYT sınav sorularını araştırıyor. Sizce sınav soruları kolay mıydı, zor muydu?

AYT2022 sınavında merak edilen sorular sosyal medyada gündem oldu! Aslı 4 GB indireceği uygulama sorusu, Hz. Yusuf sorusu..

Milyonlarca aday Türkiye'de bugün AYT sınavına girerken sınav sonrasında ise en merak edilen soruları araştırmaya başladılar. Peki AYT 2022 sınavında merak edilen sorular nelerdi, işte yanıtlarıyla.. AYT2022 sınavında merak edilen sorular sosyal medyada gündem oldu! Aslı 4 GB indireceği uygulama sorusu, Hz. Yusuf sorusu,

YKS balıkçı sorusu nasıl sızdı? TYT iptal edilecek mi? Sorular çalındı mı?

ÖSYM tarafından düzenlenen ve bugün milyonlarca öğrencinin girmiş olduğu TYT sınavında balıkçı sorusu gündeme damgasını vurdu. Sınavdan önceki gün balıkçı sorusunu bir Youtube kanalında paylaşan hesap araştırılıyor. Peki YKS balıkçı sorusu nasıl sızdı? TYT iptal edilecek mi? Sorular çalındı mı?

TYT2022 Bosna Hersek'te ki köprü adı sorusu cevabı neydi? Herkes bu soruyu konuşuyor..

Milyonlarca öğrencinin bu sabah girmiş oldukları TYT sınavı sonrasında merak edilen sorular araştırılmaya devam ediyor. Öğrencilerin araştırdığı konular arasında yer edinen Bosna Hersek'te ki köprü adı cevabı ortaya çıktı! TYT2022 Bosna Hersek'te ki köprü adı sorusu cevabı neydi? Herkes bu soruyu konuşuyor..

ÖSYM TYT 2022 puan hesaplama aracı! TYT 2022 sıralama hesaplama (18 Haziran 2022)

Türkiye'de bugün milyonlarca öğrenci TYT sınavına giriş yaparken sınav bitimi sonrasında ise cevap anahtarı araştırılmaya başlandı. Öğrenciler hatırladıkları soruların yanıtlarını not ederek ortalama netlerini merak ediyor. Peki TYT 2022 puan nasıl hesaplanır, puan hesaplama aracı, tyt 2022 sıralama hesaplama...

Eğer Bir Kişi Evli Değilse Muhtemelen O Kişi Bekardır TYT Sorusunun Doğru Cevabı Ne?

2022 YKS'nin ilk oturumu olan TYT'de sorulan eğer bir kişi evli değilse muhtemelen o kişi bekardır sorusu merak konusu oldu. İşte sorunun doğru cevabı.

TYT Türkçe'de Balıkçı Sorusu Gündem Oldu! Sosyal Medya TYT Yorumları

Milyonlarca öğrenci YKS 1. oturumu Temel Yeterlilik Testinden çıktı. Sınavdan çıkan adayların Matematik sorularına ilişkin yorumları sosyal medyada gündem oldu. İşte o yorumlar.

TYT'de akıllarda kalan sorular yanıtlanıyor! Bilge bisiklet sorusu, Kek kurabiye börek aynı fırın, 1.20 - 1.50 film izleme sorusu!

Türkiye'de bugün milyonlarca öğrenci üniversite sınavına giriş yaparken TYT'de akıllarda kalan sorular gündeme damgasını vurdu. Öğrencilerin hep bir ağızdan paylaştıkları o soruların yanıtları çok merak ediliyordu. TYT'de akıllarda kalan sorular yanıtlanıyor! Bilge bisiklet sorusu, Kek kurabiye börek aynı fırın, 1.20 - 1.50 film izleme sorusu!

Toplam 300 haber.