Doktorlar da isyan etti bir daha neşter değdirmeyiz Pixie Fox

Kendini çizgi film karakterine benzetmeye çalışıyordu, en sonunda estetik cerrahları da isyan ettirdi..

Haberler 08.12.2018, 13:32
Doktorlar da isyan etti bir daha neşter değdirmeyiz Pixie Fox

Doktorlar isyan etti: Bir daha sana neşter değdirmeyiz! Yüzünün bütün kemiklerini kırdırıp yeniden şekillendirmişti.

Kendini çizgi film karakterine benzetmeye çalışan Pixie Fox, sonunda estetik cerrahları da isyan ettirdi. 

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID UK

Tepeden tırnağa bugüne kadar toplam 20 kez estetik operasyon geçiren Fox, E! kanalında yayınlanan Botched Doctors programına konuk oldu. Bir ara estetik operasyon için Türkiye'ye de gelip bıçak altına yatan Fox, programın estetik cerrahlarından yüzüyle ilgili son bir dokunuş istedi. Saçlarının alnıyla birleştiği noktayı düzelttirmek isteyen Fox'a doktorlar Terry Dubrow ve Paul Nassif kesin bir dille "hayır" dedi.

Bunun nedeni ise Fox'un çok kısa bir süre önce yüzünden geçirdiği operasyon. Bıçak altına yatmak için bu kez Kore'yi seçen Pixie Fox, çizgi film karakterine daha fazla benzemek için yüzüne yeni bir şekil verdirtti. Bunu yapabilmek için de Koreli estetik cerrahları Fox'un yüzünün bütün kemiklerini kırdı ve yeniden şekillendirdi. 

İşte Botched Doctors programının estetik cerrahları da bu kadar riski bir operasyonun ardından Pixie Fox'un yüzünü yeniden ameliyat etmek istemedi. Ona yüzünün tam olarak iyileşmesi için biraz zaman geçmesi gerektiğini söyledi.

Çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için defalarca bıçak altına yatan Pixie Fox altı tane kaburga kemiğini aldırdı, kulaklarını yeniden şekillendirdi. Fox'un göğüs, kalça ve burnundan geçirdiği operasyonlara ek olarak cinsel organına da estetik cerrahi uygulaması yapıldı. 

Pixie Fox, dünyanın en ince belli kadını olarak da biliniyor. Sadece 40 santimetre olan belinin bu görüntüsünü korumak için de sürekli korse kullanıyor. Ayrıca Fox'un göz rengi bile müdahaleli. Yani Fox, gözlerine de implant yaptırdı. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@