CHP milletvekilleri trafik kazası geçirdi - Okan Gaytancıoğlu Vecdi Gündoğdu

Gerede'de bariyerlere çarptılar...

Haberler 17.05.2018, 20:32
CHP milletvekilleri trafik kazası geçirdi - Okan Gaytancıoğlu Vecdi Gündoğdu

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ile CHP  Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, içinde bulundukları otomobilin Gerede'de  bariyerlere çarpması sonucu hafif yaralandı.

GazeteVatan - Alınan bilgiye göre, milletvekilleri Gaytancıoğlu ile Gündoğdu'nun  içinde bulunduğu, sürücüsünün ismi henüz öğrenilemeyen 39 BH 312 plakalı otomobil  Asım Çavuşoğlu viyadüğü mevkisinde, yağmurun da etkisiyle kontrolden çıkarak  bariyerlere çarptı.

Kazada, hafif yaralanan Gaytancıoğlu ile Gündoğdu olay yerine gelen  sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi  Köroğlu Ünitesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Sürücü ise kazayı yara almadan  atlattı.

 Milletvekilleri, acil serviste yapılan ilk muayenelerinin ardından  odalara alındı.

 Kazayı duyan Bolu Valisi Aydın Baruş, CHP Bolu Milletvekili Tanju  Özcan, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve CHP Bolu İl Başkanı Kazım  Karsu hastaneye gelerek doktorlardan bilgi aldı.

Milletvekili Özcan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ankara’dan  Trakya'ya giden Gaytancıoğlu ile Gündoğdu'nun bulunduğu aracın yağmur nedeniyle  kaza yaptığını ifade ederek, "Arkadaşlarımızın içinde bulunduğu araç birkaç defa  dönmüş ve bariyerlere çarpmış. Bunun sonucunda her iki milletvekilimiz de çok  şükür hafif yaralı olarak bu kazayı atlattı." dedi.

Her iki milletvekilinin de sağlık durumlarının iyi olduğunu belirten  Özcan, "Ben az önce kendileri ile görüştüm. Tomografileri çekiliyor. Bir  tanesinin tomografileri temiz çıktı. Edirne Milletvekilimiz Okan Gaytancıoğlu'nun  başına hafif bir dikiş atılacak sadece...  Vecdi Gündoğdu arkadaşımızın da  burnuna bir darbe gelmiş. Bir de bacağında bir darbe var. Onun da tetkikleri  yapılıyor ama doktorlarımızın söylediğine göre çok şükür hayati tehlikeleri yok.  Allah korudu onları." ifadesini kullandı.

İlk tedavisi tamamlandıktan sonra servise alınan Gündoğdu da kazanın  yağmur nedeniyle meydana geldiğini belirterek, "Yağmurlu havada gittiğimiz için  dolayısıyla su birikintisi olmuş oraya girince neticede arabayı savurdu." dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@