Can Dostlarımız İçin Bir İlk Petomega!

Türkiye’de bir ilk. Biotin ve çinko katkılı deri ve tüy vitamini PetOmega, can dostlarınızın yeme alışkanlıklarını da değiştiriyor.

Haberler 10.01.2020, 10:29
Can Dostlarımız İçin Bir İlk Petomega!

Evimizin sevimli bireyleri kedi ve köpeklerimizin özellikle mevsim geçişlerinde dökülen tüyleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Sağlıksız tüyler genelde mevsim geçişlerinde ve stresten dökülür. Özellikle tüy dökülmelerini azaltmak, daha sağlıklı ve parlak bir tüy yapısına sahip olmalarını sağlamak, ciltte görülen kuruluk, kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunların giderilmesine yardımcı olmak için yepyeni bir formüle sahip PetOmega, dostlarımızla birlikte bize daha konforlu bir yaşam sunuyor.

For Four Legs firması tarafından bir seneye yayılan; Avrupa ve Amerika’da yapılan uzun araştırmalar ve klinik gözlemlerden sonra formüle edilen PetOmega; yüksek oranda EPA ve DHA içeren omega 3 yağ asitleri, biotin, çinko, D3 ve B Grubu vitaminler içeriyor. Hem lezzetli hem de sağlıklı bir besin takviyesi olarak can dostlarımızla birlikte bizim de hayatımıza giren PetOmega, akademisyen hekimler tarafından da onay gördü.

Kedi ve köpekler için iki farklı formda, cam şişede, doz ayarlı pipet ile sağlıklı ve kolay kullanım avantajı sunan PetOmega; bu alanda ilk defa IFOS kalite sertifikalı Norveç balık yağı ve beşerî hammaddelerin kullanılması ve yeni nesil teknoloji ile üretilmesinden dolayı ilgili çevrelerce inovatif bir ürün olarak yorumlanıyor.

PetOmega; evcil hayvanlar için kullanılan bir vitaminde ilk kez sıvı formda yer alan biotin ve çinko, özel üretim tekniği altında saf ve lezzetli balık yağı ile birleştirildi. Böylece sadece tüy yapısı ve deri sağlığı için değil; bağışıklık sisteminin desteklenmesi ve alerji kaynaklı sıkıntılarda da onarıcı özelliklere sahip, kolay yenilebilir bir besin takviyesine dönüştü.

Rehber köpek sahipleri ve görme engellileri de de unutmayan PetOmega; her iki ürününde de Braille alfabesi kullanarak yine bir ilki gerçekleştirdi.

Hepimizin kıymetlisi can dostlarımızla geçirdiğimiz zamanı daha kaliteli kılmak, onların sağlıklı ve mutlu bir ömür yaşamalarına yardımcı olmak için For Four Legs, farklı kullanım alanlarına yönelik vitamin ve mineral içeren gıda takviyeleri ile ilgili çalışmalarına devam ediyor.

PETOMEGA’yı tüm seçkin veteriner klinikleri ve pet shoplarda bulabilirsiniz.

 

PETOMEGA Nedir?

Veteriner Hekimler tarafından onaylanan

Farmasötik etken maddeler içeren

İleri teknoloji ile üretilmiş

Yenilebilir, beşeri hammaddeye sahip, evcil hayvanlar için inovatif yeni bir vitamin ve mineral takviyesidir.

Saflığı IFOS sertifikası ile ödüllendirilmiş Norveç derin deniz balıklarından elde edilen EPA ve DHA bakımından zengin Omega 3 yağ asitleri, biotin çinko, B1, B6 ve D3 vitaminlerini içerir.

Etkisi klinik verilerle kanıtlanmıştır.

Yenilebilirlik testlerinden başarıyla çıkmıştır.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@