Burak Süzülmüş'ten Takdir Edilen Davranış

​​​​​​​AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Burak Süzülmüş, Kırklareli'de adayların belli olmasının ardından yaptığı açıklamada gönülleri fethetti.

Haberler 28.01.2019, 18:56 29.08.2019, 18:35
Burak Süzülmüş'ten Takdir Edilen Davranış

AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Burak Süzülmüş, Kırklareli'de adayların belli olmasının ardından yaptığı açıklamada gönülleri fethetti. Süzülmüş'ün genç yaşına rağmen bu olgunluğu göstermesi herkese örnek olması gereken diye yorumlandı.

Mesajını sosyal medya hesabından paylaşan Süzülmüş şöyle dedi:

burak süzülmüş ak parti kırklareli

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Belediye Başkan Adayı’nın belirlenmesiyle birlikte, 31 Mart 2019 tarihinde Belediye Başkanlığı için mücadele edecek isimler netleşmiş oldu.

Bu süreçte tüm adayların saygı, sevgi ve nezaket kuralları çerçevesinde hareket edeceğinden en ufak bir şüphe duymuyorum.

Hepimizin ortak amacı; Kırklareli ve Kırklareli’de yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmektir. 

Bu vesileyle Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Tuna Soykan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli Belediye Başkan Adayı Sayın Derya Bulut’a seçim çalışmalarında başarılar diliyorum.

Bu anlayış doğrultusunda görev süresi boyunca Kırklareli’ye hizmet etme noktasında ortaya koyduğu özveriden ötürü Kırklareli Belediye Başkanı Sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu’na sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Sonuç ne olursa olsun kazanan KIRKLARELİM olsun.

CHP'den aday gösterilmeyen CHP'li Başkan Mehmet Siyam Kesimoğlu'da yarin saat 17.30'da basın açıklaması yapacağını duyurdu. Kesimoğlu'nun açıklaması da şöyle:

5 yıl önce çıktık hep beraber bir yola, “Mutlu İnsanlar Kenti Kırklareli” için çalışmaya...

Geldiğimiz nokta itibariyle, düşüncelerimi sizlerle paylaşmak adına yarın saat 17:30’da en büyük eserimiz Atatürk Evi’nin önünde olacağım.

Katılımınız bana onur verecektir, sizleri çok seviyorum. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@