Borcu Olanlara Müjde! Borç Yapılandırma Kredisi Veriliyor!

Geçtiğimiz gün T.C. Merkez Bankası tarafından gerçekleştirilen Para Politikaları Kurulu (PPK) toplantısının ardından vatandaşlar gözlerini bankalardan gelecek kredi faiz indirimlerine çevirmişti.

Haberler 23.04.2020, 23:26
Borcu Olanlara Müjde! Borç Yapılandırma Kredisi Veriliyor!

TCMB’nin faiz indirimi kararının ardından harekete geçen ilk banka ING oldu. ING bank tarafından müşterilere sunulan borç kapatma, borç transfer ve yapılandırma kredilerinde faiz indirimi yapıldığı duyuruldu. Müşterilerine 3 ay boyunca kredi geri ödeme taksiti erteleme imkanı da sunulan ING Bank borç yapılandırma kredisi kampanyası hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

ING Bank’ın müşterilerine sunduğu borç yapılandırma kredisinde mevcut faiz oranında indirim yapıldı. Borç yapılandırma kredisi kampanyası kapsamında daha önceden ING Bank’ta yüzde 0.99 faiz oranıyla finansman desteği sunuluyordu. Merkez Bankası’nın PPK toplantısının ardından faiz indirimi kararı verilmesiyle birlikte vatandaşların bankalardan beklediği ilk adım ING Bank’tan geldi. ING Bank güncel borç yapılandırma kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine sunduğu finansmanda uygulanan faiz oranını yüzde 0.89 seviyesine düşürdüğünü duyurdu.

ING Bank Borç Yapılandırma Kredisi Faiz İndirim Kampanyası

ING Bank tarafından müşterilere sunulan borç kapatma, borç transfer ve yapılandırma kredilerinde uygulanan faiz oranı yüzde 0.89 seviyesine düşürüldü. Bu kapsamda bankanın avantajlı borç yapılandırma kredisinden yararlanmak isteyen tüm müşterilere yüzde 0.89 faiz oranı ile 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuluyor.

Ancak ING Bank borç yapılandırma kredisinde uygulanan faiz oranları kredi başvurusunda bulunan müşterilerin mevcut kredi puanlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Dolayısıyla kredi notu belirli bir seviyeden yüksek olan müşteriler ING Bank borç kapatma kredisinde yüzde 0.89 faiz oranından yararlanabilirken, belirli bir seviyenin altında kredi notu bulunan müşterilere daha yüksek faiz oranından kredi kullandırılıyor.

ING Bank kredi kampanyasında vade seçenekleri de 3 – 60 ay arasında değişiklik gösteriyor. Bununla birlikte ING borç kapatma, borç transfer ve borç yapılandırma kredilerinde tahsil edilen dosya masrafı da kredi tutarının binde 5’i oranında alınıyor. ING Bank borç yapılandırma kredisinde 60 ay vade seçeneğini tercih eden müşteriler için 3 ay erteleme avantajı ile 57 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturuluyor.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@