Bir Litre Gözyaşı'nda Şok Eden Ayrılık! 14. Bölüm Fragmanı

Bir Litre Gözyaşı dizisinin son bölümü soluksuz izlenmiş gözler bir çok soruya cevap olacak 14. bölüm fragmanına çevrilmişti.

Haberler 07.01.2019, 14:35 07.01.2019, 23:28
Bir Litre Gözyaşı'nda Şok Eden Ayrılık! 14. Bölüm Fragmanı

Diğer dizilerde olduğu gibi Bir Litre Gözyaşı diziside reklam gelirleri nedeniyle yayınına 3 hafta ara verdi. Bu arada dizide herkesi şok eden bir gelişme yaşandı. Dizinin başrol oyuncusu, Cihan'ın annesi Figen karakterine hayat veren Sanem Çelik diziye veda etti.

Bir Litre Gözyaşı son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde, senden vazgeçmeyeceğim sözleri farklı ağızlardan farklı kişiler için dökülüyor. Mahir Cihan aşkına Hande büyük bir engel teşkil ediyor. Son bölümün peşinden 14. bölüm fragmanı için sorgulama büyük bir hızla gerçekleştiriliyor.

Bir litre Gözyaşı dizisinde heyecan gittikçe artıyor. Yeni yılda şehir dışına geziye giden arkadaşların hareketli ama bir o kadar eğlenceli, bir yandan da gergin yılbaşı macerası, Cihan ve Mahir’in başına gelen felaket ile beklenmedik bir şekilde son bulur! Sevdasına karşılık bulanamayan Mahir, Cihan'a tavır alır. Cihan ise ne yapacağını bilemez halde, bunalıma sürüklenirken, aşkını haykırmak ister. Bu haykırış beklenmedik olaylara kapı aralar. 

Son bölümde; Annesinin Cihan’a olan sert tavrına karşılık evi terk eden Mahir kendine kalacak başka bir yer buluyor. Cihan ise Mahir’e olan aşkını itiraf ettikten sonra sorunları halletmek adına Mahir’le daha da yakınlaşıyor. Birbirine karşı koyamayan çift Mahir’in “fakirhanem” dediği yerde baş başa vakit geçiriyor. Mahir’in annesinden hayatındaki kişinin Cihan olduğunu öğrenen Hande deliye dönüyor. Cihan’ın Mahir’in yanında kaldığını görünce bu duruma öfkeleniyor ve Mahir’in annesine Cihan’la olan kaçamağını anlatıyor.

Bir Litre Gözyaşı Eski Bölümlerde Yaşananlar

Bir Litre Gözyaşı son bölümü ile izleyicilerini gözyaşlarına boğdu. Elif'in haksız ithamları, Cihan'ı çileden çıkardı. Elif'e tedavisi olmayan hastalığının  olduğunu söylemesi ve ben ölüyorum demesi ciğerleri dağladı. Mahir'in, annesinin söylediklerine kulak misafiri olmasıyla, taşlar bir bir yerine oturmaya başladı.

Gözyaşlarının sel olup aktığı dizi Bir litre Gözyaşın'da, her zaman Cihan'ın güçlü, mücadeleci yanına şahit olduk. Her şartta gülmeyi başaran, etrafına ışık saçan Cihan'ın, hayata dair düşünceleri değişiyor. 

Cihan, kazadan yara almadan kurtulur. Mahir ise kafasına aldığı darbe yüzünden kendine gelememektedir. Bu durum annesi Ayla'yı perişan ederken, Mahir'in bu halde olmasından Cihan ve ailesini sorumlu tutar. Yaşanan kaza sonrası Mahir ve Cihan için artık hiçbir şey eskisi olmayacaktır. İkili için eskisinden daha da zorlu bir savaş başlamıştır. Mahir, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, Cihan'ın ise Mahir'in annesi ile başı derttedir. Ali ve Hande'de de zorlu mücadelede ikilinin önüne set olmaktan geri durmamaktadır.

Dizi yine seyircilere duygu dolu anlar yaşattı. Mahir kazadan sonra henüz kendine gelemiyor. Kazanın ardından ilişkilerinde yumuşama gelişen dört isim Cihan, Ali, Mahir ve Hande’nin arasındaki dengeler ise Cihan’ın şok kararıyla yeniden sarsılıyor. 

Son bölümde; Cihan, kazadan yara almadan kurtulur. Mahir ise kafasına aldığı darbe yüzünden kendine gelememektedir. Bu durum annesi Ayla'yı perişan ederken, Mahir'in bu halde olmasından Cihan ve ailesini sorumlu tutar. Muzo kendisini dolandıranları iyice köşeye sıkıştırmıştır fakat Elif’in başının belada olması bütün planlarını altüst edecektir. Muzo ve Figen, Elif’i kurtarmaya çalışırken çıkmaza düşerler ancak hiç beklemedikleri birinden gelen yardımla Elif için yeni bir şans doğar. Bu sırada disiplin kuruluna sevk edilen Cihan’ın okul hayatı tehlikeye girer fakat bu süreçte kader karşısına hayata farklı bir gözle bakabileceği birisini çıkarır. Kazanın ardından birbirlerine karşı yumuşayan Cihan, Ali, Mahir ve Hande’nin arasındaki dengeler ise Cihan’ın şok kararıyla derinden sarsılacaktır.

Bir litre Gözyaşı konusu oyuncuları

Hayat dolu ve oldukça başarılı olan  Koca Yürekli ailesinin en büyük kızı Cihan Üniversiteyi kazanır. İlk defa aşık olan ayakları yerden kesilen Cihan aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştı. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir. Kore dizisinden uyarlama anne kızın mücadelesini anlatan Bir Litre aşk yaşanmış acı bir hikaye.

Cihan (Miray Daner) ve ailesinin hayat mücadelesini; anı yaşamanın değerine vurgu yaparak anlatacak Bir Litre Gözyaşı’nın yönetmenliğini Serhan Şahin üstlenirken senaryosunu ise Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Med Yapım - Mf Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı'nın oyuncuları 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@