Binali Yıldırım açıkladı: Seda Sayan, hapse mi girecek?

Başbakan Binali Yıldırım, katıldığı bir programda rap şarkıcısı Ezhel'in tutuklanmasıyla ilgili olarak "Rapçi Ezhel'e yapılan işlem Seda Sayan'a da yapılmalı. Aksi çifte standarttır" dedi.

Haberler 16.06.2018, 18:47
Binali Yıldırım açıkladı: Seda Sayan, hapse mi girecek?

Gerçek Gündem - Başbakan Binali Yıldırım, Youtube üzerinden yayın yağan bir programa katıldı. Programda tutuklu olan Ezhel hakkındaki soruya cevap veren Binali Yıldırım, aynı muamelenin şarkıcı Seda Sayan için yapılması gerektiğini söyledi.

“EZHEL’ YAPILAN SEDA SAYAN’A DA YAPILMALI”

Programda, Ezhel ismini kullanan rap şarkıcısı Sercan İpekçioğlu’nun “Şarkılarında uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirme” suçundan tutuklandığını belirten sunucu Oğuzhan Uğur, Başbakan Yıldırım’a, “Seda Sayan, herkesin izlediği bir programda ‘Vururam Seni’ diye bir şarkı okuyor, bu insanları cinayete teşvik etmiyor da o çocuk şarkısının bazı yerlerinde belirli cümleler kullanınca uyuşturucuya mı teşvik ediyor? Sizce bunda özgür bırakılmamalı mı insanlar, bu konudaki fikrinizi alalım” şeklinde soru yöneltti.

Başbakan Yıldırım ise Ezhel’in tutuklu olmasının gerekçelerini bilmediğini, sadece program sunucusunun söylediklerinden yola çıkarak soruya cevap vereceğini söyleyerek şöyle konuştu: “Tabii ki Ezhel’e yapılan Seda Sayan’a da yapılmalı.Eğer orada (Seda Sayan) bir işlem yapılmayıp burada yapılıyorsa bu çifte standarttır…” .

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@