Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu erkekleri ve kadınları için dürüstlük en önemli husustur. Başak burcunu çekici kılan özellikleri nelerdir? Başak burcu özellikleri, başak burcu erkeği ve kadını özellikleri gibi başlıkları aşağıdaki içeriğimizde bulabilirsiniz.

Haberler 03.01.2019, 17:52
Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Erkeği ve Kadını

Başak burcu erkeği ve kadını oldukça inatçı ve meraklı bir yapıya sahiptir. Merakları yüzünden bir çok bilgiyi ister istemez bilmektedir. Başak burcu erkeği özellikleri, başak burcu kadını özellikleri, başak burcu erkeği ve kadını fiziksel özellikleri, başak burcu erkeği ve kadını çekici özellikleri gibi başlıkları derledik.

 

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak burcu erkeği oldukça inatçıdır. Kararlarından ve düşüncelerinden döndürmek çok zordur. Başak burcu erkeği fazla detaycıdır bir konuyu en ince detayına kadar incelemeyi severler. Başak burcu erkeği, son derece akıllıdır.

Pratik düşünce yapısı ile bir probleme çözüm üretmekte üstüne yoktur. Başak burcu erkeği daima sevecen ve hoş insandır. Başak burcu erkeği özgürlüğü severler ve partneri tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Romantizmi ve duygusallığı da sevdiğini söylemek zordur.

 

Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak burcu kadını tüm sorumluluğunun farkında bir kadındır. Oldukça hırslıdır ve pes etmek nedir bilmez. Her şeyi ve merak ettiği bütün konuları en ince ayrıntısına kadar araştırmayı çok sever. Mükemmeliyetçidir ve her şeyin en iyisinin olmasını ister. 

Etrafındaki insanlardan tarafından oldukça sevilir ve arkadaş çevresi çok geniştir. Mizah anlayışı üst seviyededir. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi severler. Dostlarının yüzünün gülmesi için elinden geleni yaparlar.

En ufak detay bile onlar için çok önemlidir. Başak burcu kadını dışarıyı fazla sevmez. Evde bulunmak, ailesiyle birlikte vakit geçirmek ona daha zevkli gelir. Fakat bütün bunlara rağmen çevresi bir çok sosyal insandan daha geniştir.

Başak burcu kadını çalışmayı çok sever ve bu konuda şikayet etmez. Çalışma konusunda çok azimlidirler. İstekleri ve arzuları için başarıya ulaşmaya çalışılar. Karşısına çıkan sorunları çok kısa bir sürede çözebilirler.

 

Başak Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Başak burcu erkeği fiziksel olarak ilk başta vücuduyla dikkat çeker. Vücuduna çok önem verir ve onu zinde tutmak için sürekli spor yapar. Burnu ve çenesi keskin hatlara sahiptir. Başak burcu erkeği durduğunda bile oldukça karizmatik bir görünüme sahiptir.

Kolları ve bacakları olduğundan iri gözükür buda ona seksilik katar. Başak erkeği yakışıklı ve fit bir görünüme sahip olduğu için ne giyse yakışır. Bu yüzden de kıyafetlerinin seçimi kötü olsa bile üzerinde güzel gözükür.

 

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Başak burcu kadını fiziksel görünüm olarak bir hareketiyle bütün erkekleri kendisine çekmeyi başarabilen bir kadındır. Genellikle orta boylu olurlar ve en çok dikkat çeken tarafı yüzüdür. Yüzü öyle güzeldir ki gözleriniz kamaşır.

Parlak göz yapıları, ince ve kesin burnu, küçük ağız yapısıyla mükemmel yaratılmıştır. Yürüyüşleri ile bile insanları etkilemeyi başaran başak burcu kadını zarif bir görünüme sahiptir. Giyim konusunda ise çok başarılı olduklarını söylemek gerekir. Renkli giysiler onlara daha cazip gelmektedir.

 

Başak Burcu Erkeği Çekici Özellikleri

Hayatında duygusallığa müsaade etmemesi ve mantığıyla hareket etmesi bazı kadınlar için çekici olarak gelebilir.Çalışma hayatında ise aşk dolu oluşları ve kariyer amaçlarının olmasıİşlerini titizlikle yapmasıBir kadını kendisine aşık etmek istediği zaman bunu başarabilmesiKeskin zekalarının olmasıMüthiş bir şekilde analiz edebilir ve doğruyu yanlışı ayırabilir.Aşkta, işte ve hayatının bir çok alanında seçici olmasıAşık olduğu insanı uzun yıllarca sevebilmesiİyi bir hafızası olması ve değer verdiği insana ait şeyleri unutmamasıDisiplinli ve bilgili oluşu başak erkeğini çekici kılabilen özelliklerdir. Tabi bu çekicilik kişiden kişiye göre değişebiliyor.

 

Başak Burcu Kadını Çekici Özellikleri

Gerçekten mutlu olacağına inanıyorsa bunun peşinden gider .Titizliği ve bir yere gittiği zamanki dakikliğiTertemiz bir kalbinin oluşuAşırılıklardan hoşlanmaması, her şeyi kararında yaşar.Kolayca hiçbir insana kanmamasıSadakatli yapısıZeki oluşuBecerikli oluşu, ellerinde bir çok iş gelmesiIşıl ışıl parıldayan gözleriPratik bir zekasının olmasıYerinde yapmış olduğu zekice esprileriMütevazi bir yapısının oluşu 

Ne Oldu?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@