Bakan Selçuk'tan yaz tatili açıklaması! Yaz tatili iptal mi olacak?

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bugün, YÖK Kurulu Kanun Teklifi'nde bulunan "Üniversitelerde, ilk ve orta öğretimde yaz tatilinde eğitim verilecek" kararının yasalaşmasının ardından öğrenciler bu sene yaz tatili iptal mi olacak sorusunu sormaya başladı. Konuyla ilgili açıklama Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan geldi.

Haberler 16.04.2020, 05:36
Bakan Selçuk'tan yaz tatili açıklaması! Yaz tatili iptal mi olacak?

Bakan Selçuk, sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili bir açıklama paylaştı. Öğrencilerin merak ettiği "Bu sene yaz tatili iptal mi olacak?" sorusunun da cevabını veren bakan, açıklamasında, " Yaz tatilinin ortadan kalkması söz konusu bile değildir" ifadesini kullandı.

YAZ TATİLİ OLACAK MI?

Bakan Selçuk sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayımladı. Yayımlamış olduğu açıklama yaz tatilinin bu yıl olup olmayacağı yönündeydi. Bakan açıklamasında, "Çocuklarımızın yaz tatilini doyasıya yaşamasını ümit ediyoruz" diyerek, yaz tatilinin olacağının müjdesini verdi.

PAYLAŞILAN AÇIKLAMA

Twitter hesabı üzerinden paylaşılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"TBMM’de kabul edilen “Telafi eğitimi düzenlemesi” kısmi ve hızlandırılmış bir “telafi” sürecini tanımlamaktadır. Dönemin bütün bir şekilde tekrarı veya yaz tatilinin ortadan kalkması söz konusu bile değildir. Çocuklarımızın yaz tatilini doyasıya yaşamasını ümit ediyoruz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@