ATV kullanan Mehmet dede: Tek rakibim Sofuoğlu

ORDU'nun Gölköy İlçesi'nde yaşayan 92 yaşındaki Mehmet Yılmaz, bisiklete binip, odun kesiyor, ağaca tırmanıp ATV aracı kullanıyor. Mehmet Yılmaz, "Çok şükür iyiyim ve kendimi dinç hissediyorum. Yaşım...

Haberler 10.11.2016, 15:27
ATV kullanan Mehmet dede: Tek rakibim Sofuoğlu
Nedim KOVAN/GÖLKÖY (Ordu), () - ORDU'nun Gölköy İlçesi'nde yaşayan 92 yaşındaki Mehmet Yılmaz, bisiklete binip, odun kesiyor, ağaca tırmanıp ATV aracı kullanıyor. Mehmet Yılmaz, "Çok şükür iyiyim ve kendimi dinç hissediyorum. Yaşım hayli var ama ATV kullanıyorum, tek rakibim milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu" dedi.

Ordu'nun Gölköy İlçesi Hasdüzü Mahallesi'nde yalnız yaşamını sürdüren 7 çocuk babası Mehmet Yılmaz, yaptıkları ile gençlere taş çıkarıyor. ATV olarak bilinen arazi aracı kullanan Mehmet Yılmaz, ilçeyi bu motorla gezdiğini, evinin ihtiyaçlarını da bu şekilde sağladığını söyledi. Yılmaz, şaşkınlık içerisinde kendisini izleyenleri de ayağa kalkarak selamlıyor. Doğal beslendiğini, yemek seçmediğini belirten Yılmaz, "Çok şükür iyiyim ve kendimi dinç hissediyorum. Yaşım hayli var ama atv kullanıyorum, tek rakibim milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu" dedi. Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da Mehmet Yılmaz'ı Gölköy'de ziyaret etti.
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@