Arslanlarımızı vatan için yetiştiriyoruz!

Şehit polis memuru Soner İdil'in Van'da bulunan ailesine acı haber sabah saatlerinde geldi. Bekar olan ve 3 ay önce göreve başlayan şehit polis memuru Soner İdil'in baba evine bayraklar asılırken,...

Haberler 11.12.2016, 15:00
Arslanlarımızı vatan için yetiştiriyoruz!

BABA: ASLANLARIMIZI VATAN İÇİN YETİŞTİRİYORUZ


Şehit polis memuru Soner İdil'in Van'da bulunan ailesine acı haber sabah saatlerinde geldi. Bekar olan ve 3 ay önce göreve başlayan şehit polis memuru Soner İdil'in baba evine bayraklar asılırken, aile taziyeleri Tuşba ilçesi'ne bağlı Abdurrahman Gazi Mahallesi Kırkaltıevler taziye evinde kabul etti. Acı haberi duyan İdil'in yakınları taziye evine gelirken baba Mikdat İdil ayakta durmakta güçlük çekti. Taziyeleri kabul eden baba Mikdat İdil şöyle dedi:


"Vatan sağolsun, dostlar sağolsun. Aslanlarımızı vatan için yetiştiriyoruz. Vatan için gitti. Mekanı cennet olsun, ruhları şad olsun. Tüm ölenlerin ailesine başsağlığı diliyorum. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Vatanımız onlara emanettir, biz de vatan için varız ve vatan için gideceğiz. En son dün öğle saatlerinde telefon ile görüştüm. Dün öğle telefon açtım 'Baba maça gideceğiz, elbiselerimi giyiyorum seni sonra arayacağım' dedi. Sonra aradı konuştuk ve saat 21.00'den sonra kendisine ulaşamadım."  (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@