Android Pie, Galaxy Telefonlara Neler Getiriyor?

Galaxy S9 için dağıtılmaya başlanan, Yakında Note 8'de gelecek olan Android Pie güncellemesi, Samsung telefonlara neler sunacak?

Haberler 26.12.2018, 01:40
Android Pie, Galaxy Telefonlara Neler Getiriyor?

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için Android Pie güncellemesini yayınlamaya başlayarak yılbaşından önce güzel bir sürpriz yaptı. Bu gelişmenin ardından Galaxy Note 8'un da yakında güncellenmesi bekleniyor.

Android Pie, Samsung cihazlarına yeni bir kullanıcı arayüzü ve birçok yeni işlev getiriyor. Bu yenilikleri merak edenler için bir liste halinde paylaşmak istedik. Bu işlevlerin tümü, tüm Galaxy cihazlarına sunulmayabilir ancak listemiz, neler bekleyebileceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacak.

Galaxy Telefonlara Gelen Android Pie Güncellemesindeki Yenilikler

Samsung One UI: Giriş ekranı simgelerini kilitleyebilme One UI: Gece modu One UI: "Telefonu kaldırarak uyandırma" One UI: "Çöp kutusu" işlevi One UI: Kamera arayüzü için yeni bir video kaydı modu One UI: Gezinti düğmesi hareketleri One UI: Samsung klavye için yüzer mod One UI: Kamera için Kusur Algılama ve Sahne Optimizasyonu işlevleri One UI: Ses ve ekran parlaklığını sıfırlama Ekranı otomatik döndürmeye alternatif bir işlev (ekranı döndürdüğünüzde, görüntüyü döndürmek için beliren bir simge) One UI: Çocuk Modunu hızlı açıp kapayabilme Düğmelerle daha kolay ekran görüntüsü alma (düğmeleri basılı tutmaya artık gerek yok) Android Pie'ın yeni Uyarlamalı Pil işlevi Tam ekran gezinti hareketlerini hızla kapatıp açabilme Cihaz bakım bölümündeki pil ipuçları Always On Display için "Bas ve Göster" One UI: Selfie focus'un adı artık Live Focus Önceki HaberInstagram'ı Silmeden Önce Fotoğraflarınızı İndirin Sonraki HaberNvidia GeForce RTX 2050 Sızdı

Kaynak: https://www.chip.com.tr/haber/android-pie-galaxy-telefonlara-neler-getiriyor_79845.html

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@