Afili Aşk Sırma kimdir? Kimya Gökçe Aytaç kaç yaşında hangi dizilerde oynadı

Kanal D'nin çok sevilen yaz dizisi Afili Aşk'a bu hafta bomba bir konuk oyuncu geliyor. Diziye Sırma karakteriyle Kimya Gökçe Aytaç katılacak. Kerem ve Ayşe arasında probleme sebep olacak Sırma kimdir çok merak ediliyor. Herkes Kimya Gökçe Aytaç hangi dizilerde oynadı sorusuna yanıt arama başladı.

Haberler 27.08.2019, 23:22
Afili Aşk Sırma kimdir? Kimya Gökçe Aytaç kaç yaşında hangi dizilerde oynadı

Kanal D'nin çok sevilen çarşamba dizisi Afili Aşk'a konuk oyuncu geliyor. Senaryosunun son zamanlarda durağan bir hal aldığı diziye Kimya Gökçe Aytaç katılıyor. Afili Aşk'da Sırma karakterine hayat verecek olan Aytaç çok merak edildi. Herkes Afili Aşk Sırma kimdir? Gerçek adı ne? Kimya Gökçe Aytaç hangi dizilerde oynadı kaç yaşında? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için tüm bu soruları araştırdık bulduk.

AFİLİ AŞK SIRMA KİMDİR? GERÇEK ADI NE

Dizide Sırma karaterine Kimya Gökçe Aytaç hayat verecek. Kerem ve Ayşe'nin birbirlerini kıskanmaya başladığı şu son dönemde diziye hızlı bir giriş yapacak olan Sırma, ikili arasında krize sebep olacak.

Henüz dizide konuk mu yoksa devamlı mı yer alacağı belli olmayan Sırma karakteri Kerem'e yakınlaştıkça Ayşe kıskançlık krizlerine girecek.  

AFİLİ AŞK KİMYA GÖKÇE AYTAÇ KİM? KAÇ YAŞINDA

1989 İstanbul'da doğan Kimya Gökçe Aytaç, küçük yaşlardan itibaren başladığı tiyatrodan medya dünyasına geçiş yapan Aytaç, güzelliği ve düzgün fiziği ile dikkat çekiyor. 1,75 cm boyunda ve 55 kg olan güzel oyuncu son olarak Erkenci Kuş dizisinde Polen karakteriyle karşımıza çıkmıştı. 

Daha önce Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet, Diriliş ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde rol alan Kimya Gökçe Aytaç, Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı gibi filmlerde de oynadı.

Şimdi de Afili Aşk dizisine dahil olan güzel oyuncunun performansının nasıl olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz...;

Kaynak: https://www.boxerdergisi.com.tr/afili-ask-sirma-kimdir-kimya-gokce-aytac-kac-yasinda-hangi-dizilerde-oynadi-46749

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@